Pasaulyje

2019.03.31 22:50

Vokietijoje sudužo lėktuvas, žuvo viena iš „S7 Airlines“ savininkių

BNS 2019.03.31 22:50

Verslo klasės lėktuvas „Epic“, priklausantis Rusijos oro bendrovei „S7 Airlines“, sekmadienį sudužo Vokietijoje, leisdamasis šalia Frankfurto esančiame oro uoste, o per šią katastrofą žuvo trys žmonės, įskaitant vieną iš įmonės savininkių, pranešė ši verslo grupė.

„Kovo 31-ąją leidžiantis (sudužus) privačiam lėktuvui „Epic LT“ Egelsbacho oro uoste (šalia Frankfurto) žuvo „S7 Airlines“ akcininkė – 55 metų Natalija Valerjevna Fileva. Tragedijos aplinkybės kol kas neaiškios“, – sakoma bendrovės pranešime.

„S7 Airlines“ pridūrė, kad katastrofos tyrimą " nustatyta tvarka atliks tarptautinės komisija, dalyvaujant Rusijos aviacijos tarnyboms“.

Preliminariais duomenimis, lėktuve buvo vienas pilotas ir du Rusijos piliečiai. Policija pranešė, kad į žemę įsirėžęs lėktuvas sudegė ir kad visi jame buvę žmonės žuvo.

„Kaip rodo šiuo metu turimi tyrimo duomenys, lėktuvas skrido iš Prancūzijos į Egelsbachą. Manoma, kad šiame šešiaviečiame lėktuve be piloto buvo dar žmonės. Kaip rodo pirminiai duomenys, jie yra Rusijos piliečiai. Galutinis kūnų atpažinimas bus atliktas ateinančią savaitę“, – sakoma policijos pranešime.

Anksčiau Rusijos žiniasklaida buvo paskelbusi apie N. Filevos vyro – 55 metų S7 akcininko ir vieno iš įkūrėjų Vladislavo Filevo – numanomą žūtį, bet patikslintuose pranešimuose tarp aukų minima N. Fileva ir jos tėvas.

Anksčiau vienas informuotas šaltinis sakė „Interfax“, kad Frankfurte sudužo S7 valdomos bendrovės „Globus“, kurios lėktuvais paprastai skraidinami šios verslo grupės vadovybės nariai, orlaivis.

Tragediją papildė dar vienas incidentas: vienam policijos patruliui, važiavusiam į lėktuvo sudužimo vietą, pakliuvus į avariją žuvo du žmonės, nurodė Darmštato miesto policijos atstovas Berndas Hochstaedteris.

„Į sudužimo vietą važiavo daug policijos patrulių, o vienas jų pakeliui pateko į avariją – ... policijos automobilis kaktomuša susidūrė su kita mašina. Žuvo du žmonės, trys policijos pareigūnai buvo sužeisti“, – nurodė atstovas.