Pasaulyje

2019.01.22 12:32

Kerčės sąsiauryje užsidegė du laivai, mažiausiai 10 žmonių žuvo

lrytas.lt, LRT.lt 2019.01.22 12:32

Kerčės sąsiauryje pirmadienį užsidegė du laivai. Pranešama, kad gaisrą sukėlė viename iš jų įvykęs sprogimas. Skirtingais duomenimis žuvusiųjų skaičius svyruoja nuo 10 iki 14.

Incidento metu žuvo mažiausiai dešimt žmonių, praneša naujienų agentūra "Interfax", remdamasi Rusijos federalinės jūrų ir upių transporto agentūros spaudos tarnybos informacija. Dar keturiolika buvo išgelbėta, o septyni yra laikomi dingusiais be žinios.

AFP naujienų agentra skelbia, kad yra rasta vienuolika kūnų. Dar trys žmonės, kurie yra laikomi dingusiais, panėrė po vandeniu gelbėtojų akyse, todėl manoma, kad jie  neturi šansų išgyventi. Penki žmonės yra laikomi dingusiais.

Kerčės sąsiauryje užsidegė du laivai, plaukę su Tanzanijos vėliava, praneša Latvijoje įsikūręs nepriklausomas Rusijos naujienų portalas „Medūza“.

Rusijos naujienų agentūra Interfax praneša, kad laivų įgulų nariai yra Indijos ir Turkijos piliečiai, Rusijos piliečių tarp jų nėra.

Apie Ukrainos piliečius nepranešama. Ukrainos naujienų portalas „Obozrevatel“ praneša, kad degantys laivai yra neutraliuose vandenyse.

Informaciją apie gaisrą patvirtino Rusijos federalinė jūrų ir upių transporto agentūra.

Agentūra taip pat pranešė, kad gaisras prasidėjo viename iš laivų, vėliau persimetė į kitą. „Interfax“ šaltinio duomenimis, gaisras kilo po sprogimo, kuris įvyko kai dujų tanklaivis perdavinėjo krovinį kitam laivui.

Įvykio vietoje dirba septynių gelbėjimo laivų ekipažai.