Pasaulyje

2017.10.04 09:47

Paskelbta oficiali „Playboy“ įkūrėjo H. Hefnerio mirties priežastis

15min.lt2017.10.04 09:47

Prieš savaitę pasaulį apskriejo žinia, kad sulaukęs 91-erių mirė „Playboy“ įkūrėjas Hugh Hefneris. Iš pat pradžių skelbta, kad garbaus amžiaus vyras išėjo dėl natūralių priežasčių, o dabar aiškėja ir oficiali jo mirties priežastis, įrašyta jo mirties liudijime.

Kaip skelbia „People“, Hugh Hefnerio mirties liudijime įrašyta, kad jis mirė sustojus širdžiai ir dėl kvėpavimo nepakankamumo, kuriuos sukėlė sepsis bei gydymui nepasidavusi e. coli bakterija.

Hugh Hefnerį taip pat kamavo nugaros problemos, stipriai apribojusios jo gebėjimą judėti – paskutiniais gyvenimo mėnesiais jis vaikščiodavo tik su vaikštyne.

Hugh Hefneris mirė rugsėjo 27-ąją savo namuose, apsuptas šeimos narių. Praėjusį šeštadienį jis buvo kukliai palaidotas Los Andželo Westwood Vilage memorialiniame parke. Amžinojo poilsio jis atgulė greta Holivudo legendos, pirmosios „Playboy“ viršelio žvaigždės Marilyn Monroe.

Hugh Hefnerio gedi keturi jo jau suaugę vaikai, kuriuos pagimdė pirmos dvi „pleibojaus“ žmonos, bei trečioji sutuoktinė – net 60 metų už jį jaunesnė Crystal Harris (31 m.).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.