Muzika

2019.04.09 11:42

Dainininkė Monique LRT.lt transliacijoje pristatė naują klipą ir jo užkulisius

LRT.lt2019.04.09 11:42

Antradienį naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje konferencijoje lankėsi viena populiariausių Lietuvos jaunosios kartos – dainininkių Monika Pundziūtė-Monique, kuri šiomis dienomis pristatė savo naująjį vaizdo klipą. Monique LRT.lt studijoje papasakojo ne tik apie klipo atsiradimą, bet ir parodė iki šiol niekur nematytą medžiagą iš užkulisių.

Kartu su dainininke studijoje svečiavosi ir titulinės antrojo Monique albumo „Virš vandens“ dainos klipą sukūręs režisierius – Saulius Baradinskas, jau pasižymėjęs darbais su Lietuvos atlikėjais ir nuskynęs ne vieną prizą vaizdo klipų konkursuose.

Šią vasarą, liepos 12-ąją Vilniuje įvyks ypatingas Monique koncertas. LDK Valdovų rūmų kieme atlikėja surengs pasirodymą su orkestru, kuriame pirmą sykį gyvai pristatys naujai aranžuotas populiariausias savo dainas.

„Tai bus epinis vakaras! Klausytojų pamilti kūriniai, kuriuos jie įsileidžia į širdis, staiga apsirengs kitokiu, kinematografiniu rūbu. Tos pačios mano dainos, tik skambančios didingai, tarsi klausytumėte filmų.

Labai laukiu šio iššūkio – pripildyti rūmų erdves savo balsu. Tai unikali galimybė ne tik atlikti dainas, bet ir turėti vietos išjausti kiekvieną jų sekundę, kiekvieną natą, įkvėpimą ar iškvėpimą,“ – sako dainininkė.

Naujasis jos vaizdo klipas:

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.