Muzika

2019.04.03 14:15

Turą per Lietuvą surengę „Džentelmenai“ pristato naują dainą: tokia sėkmė yra tik sunkaus darbo vaisius

LRT.lt 2019.04.03 14:15

Vaikinų grupė „Džentelmenai“, baigdama keletą mėnesių trukusį koncertų turą, pristato naują dainą „Mes nebe tie“. Kūrinys jau spėjo užkopti į klausomiausių lietuviškų kūrinių topus.

Grupės nariai džiaugiasi tokia sėkme ir tikina, kad naujienų neilgai trukus savo gerbėjams pasiūlys ir daugiau.

Atlikėjai turo metu apsilankė net 20 Lietuvos miestų ir surengė 20 koncertų. Labiausiai vaikinams įsiminęs koncertas vyko Kaune.

„Čia atrodėme geriausiai, viskas vyko tubulai. Visoje mūsų komandoje, ir tarp dirbančių scenoje, ir su aptarnaujančiu personalu nėra komunikacijos spragų, visi bendradarbiaujame betarpiškai, todėl visi pademonstravome, ką sugebame geriausiai. Tai tikrai buvo vienas įspūdingiausių, įsimintiniausių mūsų koncertų, o ir publika priėmė ypatingai gerai“, - pasakoja vienas grupės narių Vytautas Mackonis.

Šiandien, trečiadienį, vaikinų laukia paskutinysis turo koncertas. Vainikuodami koncertų maratoną atlikėjai savo gerbėjams pristato dainą „Mes nebe tie“, kuri, kaip pasakojo V.Mackonis, taip pat gimė turo metu.

Kūriniui dar tik vos pora savaičių, tačiau jį jau spėjo įvertinti radijo klausytojai. „Mes nebe tie“ lietuviškų dainų tope užkopė net į penktąją vietą per labai trumpą laiką.

„Daina gimė koncertų turo metu. Ji ir atspindi viską, kas jo metu vyko, visus mūsų patirtus išgyvenimus. Dar prieš turą jutome gerbėjų nusiteikimą ir galbūt net dvejonių dėl pakitusio mūsų veido.

Buvo įvairių kalbų ir apkalbų. Bet mes grįžome kitokie, pasikeitę ir neabejotinai geresni. Įdėjome labai daug darbo į pasiruošimą ir jaučiamės dėkingi visai komandai – ir garso režisieriams, ir apšvietėjams iš „Mano Disco“. Nuo jų priklauso pusė mūsų sėkmės. Po koncertų girdėdavome tik geriausius gerbėjų atsiliepimus“, - džiaugėsi V.Mackonis.

Proveržį į radijo stočių grojaraščius „Džentelmenai“ laiko rimtu įvykiu ir tiki, kad juos ir toliau lydės tik sėkmė.

„Mums buvo sakoma, kad esame šokėjai ir greičiausiai radijo stotys mūsų netransliuos. Šiandien džiaugiamės, kad niekas nestovi vietoje, kad, pradėję dirbti su profesionalais, patys patobulėjome tiek, jog kūrinius transliuoja ir radijo stotys, ir gerbėjai vertina. Tokios sėkmės iš pradžių nesitikėjome, tačiau įdėjome labai daug pastangų ir nuoširdaus darbo, kad tai pasiektume“, - pasakojo V.Mackonis.

Naujosios dainos bendraautoris - Arvydas Martinėnas-Vudis. „Džentelmenai“ savo kūrinius įrašinėja šio prodiuserio studijoje. Jis atlikėjams pasiūlė melodiją ir teksto fragmentus.

„Jo pasiūlyta daina labiausiai tiko mūsų dabartiniam etapui. Ji labai tiksliai apibūdino, kaip viskas vyko. Norėjome parodyti, kad grįžtame su trenksmu ir kad nuo dabar viskas bus tik geriau, garsiau, stipriau“, - pasakojo Vytautas ir pridūrė, kad neilgai trukus „Džentelmenai“ pristatys ir daugiau naujų kūrinių.

Tiesa, V. Mackonis patikslino, kad „Mes nebe tie“ jau skambėjo trijuose turo koncertuose, tad kai kurie gerbėjai jau turėjo progų ją išgirsti.