Naujienų srautas

Muzika2025.05.16 00:33

Europa to laukė 5-erius metus: eurovizinėje scenoje nuskambėjo „The Roop“ daina „On Fire“

00:00
|
00:00
00:00

Grupė „The Roop“ ketvirtadienio vakarą sugrįžo į „Eurovizijos“ sceną – kaip kviestiniai šou programos svečiai jie atliko legendinį savo kūrinį „On Fire“.  

Daina „On Fire“ Lietuvai turėjo atstovauti 2020-ųjų „Eurovizijoje“, tačiau dėl koronaviruso pandemijos tų metų konkursas buvo atšauktas. Po metų grupė „The Roop“ išvyko į Roterdame vykusį konkursą, tačiau scenoje pasirodė jau su kita daina, „Discoteque“.

„Tai, kad „On Fire“ pagaliau atkeliavo į didžiąją „Eurovizijos“ sceną, reiškia, kad galime užbaigti šį etapą, paleisti dainą „On Fire“ bei „Euroviziją“ gyvuoti toliau“, – LRT.lt Bazelyje sakė grupės „The Roop“ nariai, eurovizinėje scenoje pasirodę kaip kviestiniai šou programos svečiai. Šį vakarą jie vadino ir svajonės išsipildymu, ir paleidimu.

Likus kelioms valandoms iki antrojo pusfinalio transliacijos su LRT.lt kalbėję „The Roop“ nariai Vaidotas, Mantas ir Robertas džiaugėsi, kad jau pasirodymo išvakarėse buvo labai šiltai pasitikti publikos, arenoje stebėjusios generalinę pusfinalio repeticiją.

„Jausmas buvo nuostabus – matėme publikos užsidegimą, labai didelį palaikymą. Visi plojo ir dainavo kartu. Neatrodo, kad praėjo penkeri metai, daugiausiai vieni – žmonės prisimena kiekvieną žodį“, – džiaugėsi grupės lyderis.

„O geriausia viso to dalis, kad čia atvažiavome kaip svečiai – niekam nieko neturime įrodinėti, žmonės mūsų čia jau laukė“, – pridūrė Vaidotui antrinęs Mantas.

Kai nuskambėjus visiems pusfinalio dalyvių pasirodymams į sceną žengė „The Roop“, publika juos ir vėl pasitiko ovacijomis. Tiesa, šįkart scenoje pasirodė ne tik „The Roop“ nariai ir šokėjai Miglė bei Marijanas, bet ir visas būrys šokėjų iš Šveicarijos.

„The Roop“ pasirodymą Bazelio arenoje galite išvysti čia:

Svajonės išsipildė: „Eurovizijos“ sceną sudrebino dėl karantino nenuskambėjusi „On Fire“

„Iš tiesų tie keleri metai po „On Fire“ buvo kupini augimo ir suvokimo, kad dar yra ko pasimokyti, kad perprastume, kaip veikia pasaulinis muzikos verslas. Žinoma, visi tie dalykai – „Eurovision on Tour“, galimybė apšildyti Edą Sheeraną ir panašiai, mums buvo dideli pasiekimai, rodantys, kad mes, lietuviai iš Lietuvos, galime būti įdomūs užsieniui. Tai yra labai smagu.

Kaip jau ne kartą esu sakęs, mes vis dar esame linkę save sumažinti ir užsidaryti savo kieme. Iš tiesų esame įdomūs pasauliui ir tai labai džiugina“, – ruošdamasis kelionei į Bazelį, LRT.lt pasakojo Vaidotas.

Šių metų „Eurovizija“ Lietuvai ypatinga – niekada anksčiau mūsų šalies atstovai nebuvo pakviesti svečių teisėmis pasirodyti „Eurovizijos“ šou programoje, šiemet eurovizinėje scenoje išvydome ir grupę „The Roop“, atlikusią dainą „On Fire“, ir praėjusių metų Lietuvos atstovą Silvester Belt, pasirodžiusį specialiame pasirodyme, skirtame „Eurovizijos“ legendai Celine Dion pagerbti.

Visas naujienas apie šių metų „Euroviziją“ rasite čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą