Muzika

2021.07.12 16:50

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia papildomus „Antimaterinio turo“ koncertus

LRT.lt2021.07.12 16:50

Įpusėję savo vasaros koncertų turą, scenos patrakėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia naujas pasirodymų datas. Liepos 31 dieną muzikantai sugrįš į Palangą ir koncertą surengs „Genys Garden Palanga“, o rugpjūčio 14 dieną pasirodys Karklės festivalyje.

Liepos pradžioje pradėję savo „Antimaterinį turą“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ jau spėjo aplankyti Palangą ir Nidą. Didžiausias šio turo pasirodymas įvyks gimtajame Vilniuje – jau liepos 13 dieną, muzikantai koncertuos Vilniaus universiteto kieme, kur pernai surengė įspūdingą ir klausytojus iš kėdžių pakėlusį koncertą.

Taip pat „Antimaterinio turo“ metu „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ net du kartus aplankys Kauną – miestą, kuriame žirafa sumindė kaunietį Antaną. Liepos 14 dieną grupė koncertuos festivalyje „Pažaislio liepų alėjos vakarai“, o rugpjūčio 12 dieną – „Pakrantėje“.

„Turim dosnų žiupsnį naujų, gerų ir aktualių dainų, todėl labai smagu jomis paskaninti savo pasirodymą ir pristatyti klausytojams“, – sako „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Antimaterinėje programoje muzikantai atlieka ne tik garsiausias savo dainas iš albumų „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Problematika“ ir „Nieko nereikia daryt“, bet ir gyvai grupės pasirodymuose dar neskambėjusius kūrinius, tarp jų – ir turo koncertuose daug dėmesio sulaukusią dainą „Tatū“.

Naujausią „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ programą įkvėpė grupės kūrinys „Gabalas antimaterijos“ iš paskutiniojo albumo. Prie ambicingo šios dainos vaizdo klipo grupė dirbo ilgiau nei metus ir galiausiai gerbėjams jį pristatė šį balandį.

Pašėlusiais vaizdo klipais garsėjanti grupė naujausiu kinematografiniu darbu nustebino net prie to pratusius savo gerbėjus – simboliškai apie visų muzikos kūrėjų svajonę sukurti hitą pasakojančiame vaizdo klipe, ieškodami paslaptingosios antimaterijos dalelės, grupės nariai ne tik skraido po Vilnių, bet ir tyrinėja kosmosą apsirengę visoje Visatoje stilingiausiais astronautų kostiumais.

Pasipuošę jais muzikantai lipa ant scenos ir „Antimaterinio turo“ pasirodymuose. Tai, žinoma, ne visos staigmenos, kurias savo koncertams paruošė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Daugiau netikėtų scenografijos sprendimų ir naujų dainų grupės nariai atskleis būsimuose „Antimaterinio turo“ koncertuose – Vilniuje, Vilniaus universiteto kieme, liepos 13 dieną, Kauno festivalyje „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ liepos 14 dieną, Palangoje, „Genys Garden Palanga“, liepos 31 dieną ir Kauno „Pakrantėje“ rugpjūčio 12 dieną. „Antimaterinio turo“ pabaiga numatyta rugpjūčio 14 dieną Karklės festivalyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt