Muzika

2021.06.30 12:02

Antimaterinį turą pradedantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ į sceną lips su kosmonautų kostiumais

LRT.lt2021.06.30 12:02

Scenos padūkėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šią savaitę pradeda savo antimaterinį koncertų turą. Liepos mėnesį grupė su koncertais pasirodys Palangoje, Nidoje, Vilniuje ir rugpjūtį Kaune. Pirmasis koncertas jau šį šeštadienį, liepos 3 dieną, įvyks Palangoje, „Oldman parke“, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Muzikantai paruošė antimaterinę programą, kurioje skambės didžiausi jų hitai iš visų trijų grupės albumų „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Problematika“ ir „Nieko nereikia daryt“, taip pat kurį laiką negroti kūriniai ir kelios niekur neišleistos dainos. Tarp jų ir vis daugiau simpatijų sulaukianti „Tatū“.

Grupės nariai ne tik repetuoja žingsnelius, tačiau ketina scenoje pasirodyti ir su kosmonautų kostiumais, kurie, kaip teigia muzikantai, yra patys madingiausi visoje Saulės sistemoje ir jau pateko į vaizdo klipą „Gabalas antimaterijos“. „Antimaterijos paieškoms prireiks visų mūsų bendrų pastangų, tad būkime kaip niekad vieningi“, — sako hitų „Į Venesuelą“, „Mangai“, „Mažulė“ atlikėjai.

Tai, žinoma, ne visos staigmenos, kurias pasirodymams ruošia muzikantai, tačiau ne visas detales jie linkę atskleisti iki koncertų. Po pasirodymo šeštadienį Palangoje, jie kelsis į Nidą, kur liepos 5 dieną, pirmadienį, koncertuos „Line Up Nida“. Liepos 13 dieną grupė sugrįš į Vilniaus universiteto Didįjį kiemą, kuriame susirinkusią publiką šokdino ir praėjusiais metais.

Antimaterinio turo pabaiga numatyta rugpjūčio 12 dieną Kaune, „Pakrantėje“. Šias koncertų datas verta įsidėmėti visiems norintiems smagiai praleisti laiką su mėgstamomis dainomis. Vaikams iki 6-erių metų bilieto pirkti nereikia. Grupė pasilieka teisę į koncertų turą prijungti daugiau pasirodymų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt