Muzika

2021.06.18 09:46

Kaune – naujas vasaros muzikos festivalis: pasirodys ir Jazzu bei „The Roop“

LRT.lt2021.06.18 09:46

Rugpjūčio 22 d. į koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Tai naujo festivalio „Vasara Kaune 2021“ renginys, įvyksiantis išskirtinėje erdvėje – Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode.

Galutinė festivalio programa dar derinama, tačiau savo dalyvavimą jau patvirtino ir romantiškoji Inga Jankauskaitė, ir visos Lietuvos numylėtiniai „The Roop“.

Po JAV ir Meksiką 4 mėnesius keliavusi, daugybę įspūdžių bei patirčių sukaupusi dainų autorė ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu nekantrauja pasimatyti su savo žiūrovais Kaune.

„Širdyje jau sproginėja fejerverkai, kai galvoju apie tai, kada vėl visi susitiksime ir kokį nerealų koncertą surengsime! Žinau, kad tai bus išskirtinis vakaras. Beprotiškai pasiilgau lietuviškų vasaros vakarų po žvaigždėtu dangumi, sugeriant į save, atrodo, visą kosmosą.

Padarykime, kad tai būtų jaukiausias ir linksmiausias muzikos vakarėlis Kaune. Intensyviai repetuojame su grupe. Gali būti, kad pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo!“ - dalijasi mintimis Justė.

Netrukus savo šimtmetį minėsiantis VDU Botanikos sodas – tai tikra gamtos ir ramybės oazė, puikiai tinkanti naujam vasaros festivaliui, rašoma pranešime spaudai.

Visi į koncertus susirinkę žiūrovai turės galimybę ne tik mėgautis gera muzika, bet ir pamatyti istorinius Aukštosios Fredos dvaro rūmus, pasigrožėti VDU Botanikos sodo augalų kolekcijomis bei pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, kuriose slepiasi romantiškai tyvuliuojantys senieji tvenkiniai.

Jau paskelbti festivalio „Vasara Kaune 2021“ koncertai: rugpjūčio 17 d. – Inga Jankauskaitė, rugpjūčio 18 d. – „The Roop“, rugpjūčio 22 d. – Jazzu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.