Muzika

2021.05.21 12:50

Grupei „The Roop“ – Salvadoro Sobralio linkėjimai: siunčiu jums savo energiją

Ramūnas Zilnys, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.21 12:50

Jau šeštadienį Roterdamo „Ahoy“ arenoje įvyks „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovai „The Roop“.

Artėjant šiai kovai, Roterdame portalas LRT.lt nuotoliniu būdu pakalbino šio konkurso laimėtoją – prieš ketverius metus triumfavusį portugalų dainininką Salvadorą Sobralį.

Kiek skeptišku požiūriu į „Euroviziją“ garsėjantis dainininkas prisipažino, kad ypatingos nostalgijos šiam renginiui nejaučia.

„Padariau ten tai, ką galėjau. Tiesa, prieš kelias dienas mano vadybininkė paskambino ir pasakė – tavo dainą transliavo lėktuve, nes sukako ketveri metai nuo pergalės“, – juokėsi jausmingu kūriniu „Amar pelos dois“ Europos širdis užkariavęs S. Sobralis.

Dainininkas smalsavo, ką Lietuva mano apie savo šių metų atstovus, o tada prie pokalbio prisijungė ir grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius.

„Noriu pasakyti, kad esate mėgstamiausias mano visų laikų „Eurovizijos“ atlikėjas. Būtent todėl, kad nebuvote tipinis „Eurovizijos“ dainininkas. Esate unikalus“, – portugalui sakė lietuvis.

„Ačiū, linkiu jums sėkmės konkurse, kuris gali būti sunkus ir reikalaujantis daug jėgų. Bent jau man, kai dalyvavau, taip pasirodė – šis konkursas tikrai išsunkia, visomis prasmėmis. Tad siunčiu jums savo energiją.

Vienintelis patarimas – būti sąžiningam. Prieš save ir žiūrovus. Manau, žmonės pajunta, kai esi sąžiningas savo muzikoje, mene. Atleiskite, nežinau, ar tai labai įkvepia, bet tik tiek ir galiu pasakyti“, – „The Roop“ lyderiui sakė S. Sobralis.

Portugalų žvaigždė, jau ne sykį viešėjusi Lietuvoje, kitą savaitę išleis naują albumą. S. Sobralis užsiminė, kad jį dar šią vasarą ketina pristatyti koncertais mūsų šalyje – apie juos bus pranešta artimiausiu metu.

Jis taip pat neslėpė, jog palaiko ir jaučia simpatijas savo šalies šių metų atstovams „The Black Mamba“, ketvirtadienį patekusiems į „Eurovizijos“ finalą.

„Jie – geri mano bičiuliai“, – sakė S. Sobralis.

Pasirodo, jis šiek tiek pažįsta ir vieną šių metų „Eurovizijos“ favoričių – prancūzų dainininkę Barbarą Pravi.

„Tai įdomi istorija. Pasirodo, ji gyvena netoli mano buto Paryžiuje. Mano uošvė su ja susipažino kirpykloje. Barbara vis pasakojo apie „tą vaikiną iš Portugalijos, kuris laimėjo „Euroviziją“.

Uošvė pasakė, kad aš jos žentas. Tada su Barbara susirašinėjome elektroniniu paštu, tariamės pasikalbėti internetu, o tada gal ir susitikti ir pasišnekučiuoti apie muziką“, – sakė S. Sobralis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.