Muzika

2021.05.20 09:35

2-ajame „Eurovizijos“ pusfinalyje šįvakar – Lietuvoje garsi Samanta Tina ir ilgai lauktas Flo Ridos pasirodymas

LRT.lt2021.05.20 09:35

Geltonoji banga ir toliau banguoja – po pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio mūsų šalies atstovai, grupė „The Roop“, galėjo lengviau atsikvėpti – jie jau finale. Tačiau dar 17 šalių atstovų likimas spręsis tik ketvirtadienio vakarą, ant Roterdamo „Ahoy“ arenos scenos, antrajame konkurso pusfinalyje.

„The Roop“ įveikė pusfinalio barjerą, tad daina „Discoteque“ visos Europos akivaizdoje nuskambės ir šeštadienio finale, antrojoje vakaro dalyje. Kol kas tikslus dalyvių pasirodymų eiliškumas nežinomas, kaip ir dar dešimt finalo dalyvių.

Ilgai lauktas momentas išaušo: „The Roop“ užkūrė diskoteką Roterdamo scenoje

Iš viso šeštadienio vakarą pasirodys 26 šalių atstovai. Be grupės „The Roop“, išvysime Švedijos, Kipro, Izraelio, Rusijos, Norvegijos, Belgijos, Azerbaidžano, Ukrainos ir Maltos atstovus, taip pat konkursą priėmusių Nyderlandų bei visada užtikrintą vietą finale turinčius Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos atlikėjus.

Kai trečiadienį mūsų šalies atstovai galėjo kiek atsikvėpti po antradienio pusfinalio, dar septyniolikos šalių atstovai gludino savo pasirodymus repeticijose.

Beje, būtent antrajame pusfinalyje pasirodys mūsų broliukų latvių atstovė Samanta Tina ir atlikėjas iš Estijos Uku Suviste.

Taip pat pusfinalyje kovos nemažai dėmesio sulaukusi ir tikrų tikriausią intrigą sukūrusi San Marino atstovė Senhit. Ilgą laiką buvo spėliota, ar su ja konkurse pasirodys žymus JAV reperis Flo Rida. Vis tik jis į konkursą atvyko ir jau trečiadienį išbandė „Ahoy“ arenos sceną.

Antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymus generalinėje repeticijoje trečiadienio vakarą stebėjo ir vertino tarptautinė žiuri, sudaryta iš pusfinalyje pasirodančių šalių, taip pat Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir Prancūzijos muzikos profesionalų.

Ketvirtadienio vakarą, nuskambėjus antram „Eurovizijos“ pusfinaliui, žiuri balai bus susumuoti su žiūrovų balsais ir paaiškės, kurios dešimt šalių pasirodys finale bei taps mūsų šalies atstovų konkurentais šeštadienio vakarą.

Prisiminkite visus antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio dalyvius.

1. Senhit „Adrenalina“ (San Marinas)

2. Uku Suviste „The Lucky One“ (Estija)

3. Benny Cristo „Omaga“ (Čekija)

4. Stefania „Last Dance“ (Graikija)

5. Vincent Bueno „Amen“ (Austrija)

6. Rafal „The Ride“ (Lenkija)

7. Natalia Gordienko „Sugar“ (Moldova)

8. „Daði og Gagnamagnið“ „10 Years“ (Islandija) (Vienam iš grupės narių nustatytas COVID-19, tad grupė nepasirodys konkurso pusfinalyje. Vietoje jų numerio bus rodomas pasirodymo įrašas iš repeticijos.)

9. „Hurricane“ „Loco Loco“ (Serbija)

10. Tornike Kipiani „You“ (Sakartvelas)

11. Anxhela Peristeri „Karma“ (Albanija)

12. „The Black Mamba“ „Love Is On My Side“ (Portugalija)

13. Victoria „Growing Up Is Getting Old“ (Bulgarija)

14. „Blind Channel“ „Dark Side“ (Suomija)

15. Samanta Tina „The Moon is Rising“ (Latvija)

16. Gjon`s Tears „Tout l`univers“ (Šveicarija)

17. Fyr Og Flamme „Ove Os Pa Hinanden“ (Danija)

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.