Muzika

2021.05.19 01:24

Po žiniasklaidos klausimų „The Roop“ traukė burtus – pasirodys antroje finalo dalyje

Eimantė Juršėnaitė, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.19 01:24

Dar neatslūgus pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio aistroms, į šeštadienio finalą patekę dalyviai susirinko spaudos konferencijoje, kurioje dalijosi karščiausiais įspūdžiais iš Roterdamo „Ahoy“ arenos. Atsakę į žurnalistų klausimus, mūsų šalies atstovai traukė burtus, kurie lėmė, jog jie pasirodys antroje finalo dalyje.

Spaudos konferencijos įrašas:

Po pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio vykusioje spaudos konferencijoje paaiškėjo, kuriose finalo dalyse pasirodys 10 patekusiųjų

Antradienio vakarą nuskambėjo pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Iš šešiolikos jame pasirodžiusių dalyvių tik dešimt iškovojo galimybę lipti ant „Ahoy“ arenos scenos konkurso finale ir siekti „Eurovizijos“ nugalėtojo titulo.

Tarp jų – diskoteką pusfinalyje surengę mūsų šalies atstovai, grupė „The Roop“. Į finalą taip pat pateko Norvegijos, Izraelio, Rusijos, Azerbaidžano, Maltos, Kipro, Švedijos, Belgijos, Ukrainos atstovai. Pusfinalio barjerą įveikusių šalių atstovai ištraukė burtus, lėmusius, kurioje, pirmoje ar antroje, finalo dalyje jie pasirodys šeštadienį.

„Jaučiamės labai laimingi ir truputį norime miego. Normalu, esame žmonės“, – kalbėjo mūsų grupės nariai. Jie sakė, kad jau pradeda galvoti ir apie finalą.

Pirmojo pusfinalio nugalėtojų spaudos konferencijoje „The Roop“ traukė burtus – pasirodys antroje „Eurovizijos“ finalo dalyje

„Lietuva turėjo progą laimėti praėjusiais metais, tačiau jis buvo atšauktas, gyvenimas – nenuspėjamas“, – sakė Vaidotas. Grupės nariai sakė, jog gyva publika, stebėjusi pasirodymą, suteikė jiems dar daugiau energijos. Jos prireiks ir finale – mūsų atstovai pasirodys antrojoje finalo pusėje.

Norvegijos atstovas TIX, sužinojęs, jog galės pasirodyti finale, prisipažino verkęs 10 min. „Mano daina yra apie tai, kad galima savo didžiausias silpnybes paversti didžiausiomis stiprybėmis, taip noriu įkvėpti žmones“, – kalbėjo jis apie savo pasirodymą, dar sunkiai tramdydamas emocijas. Jis taip pat pasirodys antrojoje finalo dalyje.

Antrojoje finalo dalyje pasirodys ir šokio žingsniu į susitikimą su žurnalistais žengusi Azerbaidžano dalyvė, gimtąja kalba konferencijoje prašnekusi Ukrainai atstovausianti grupė „Go_A“, charizmatiškasis Švedijos atstovas atstovas Tusse.

Sunkiai žodžius spaudos konferencijoje rinko ir Izraelio atstovė. Ji graudinosi ir sakė, jog myli savo šalį ir dėkoja jos žmonėms už palaikymą. Šeštadienio finale ją išvysime pirmojoje finalo pusėje.

Rusijos atstovės Manizhos žurnalistai klausė, ar ji turi planą, kaip laimėti „Euroviziją“. Ji atsakė, jog svarbiausia – būti savimi. Finale ji pažadėjo būti truputį labiau pašėlusia, tačiau išlikti savimi. Ją taip pat išvysime pirmojoje finalo dalyje.

„Jaučiuosi puikiai, labai džiaugiuosi. Ši akimirka tiesiog stebuklinga, tiesiog noriu padėkoti visiems balsavusiems, jūs nuostabūs“, – kalbėjo Maltos atstovė Destiny, sulaukusi nemažai kritikos ir dėl savo dainos, ir dėl aprangos. „Mano daina apie stiprias moteris visame pasaulyje“, – atsistojusi sakė Destiny. Ją išvysime pirmojoje finalo pusėje.

Pirmojoje finalo dalyje drauge su ja į sceną žengs ir Kiprui atstovaujanti graikė Elena Tsagrinou, Belgijos atstovai „Hooverphonic“.

Antrasis konkurso pusfinalis – jau šį ketvirtadienį, gegužės 20-ąją. Jo metu dar dešimt dalyvių iškovos vietą šeštadienio finale.

Antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį ir finalą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA, portalas LRT.lt ir LRT RADIJAS.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.