Muzika

2021.05.19 20:02

„Eurovizijoje“ – pasaulinė žvaigždė: JAV reperis Flo Rida pirmąsyk žengė į konkurso sceną

Ramūnas Zilnys, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.19 20:02

Trečiadienį Roterdamo „Ahoy“ arenoje vyksta generalinės antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio, kuris įvyks ketvirtadienio vakarą, generalinės repeticijos.

Ketvirtadienį vyksiančiame pusfinalyje susirungs 17 šalių dainos – dešimt iš jų žengs į šeštadienį vyksiantį finalą, į kurį iš pirmojo pusfinalio jau iškopė lietuviai „The Roop“.
Antrajį pusfinalį pradės San Marino atstovė Senhit – iš Afrikos kilusi italų atlikėja, kuri į „Euroviziją“ sugrįžta po dešimties metų pertraukos.

2011-aisiais į finalą patekti jai nepavyko, tačiau šįmet San Marino galimybės vertinamos kur kas rimčiau – mat šios šalies pasirodyme dalyvaus garsiausias atlikėjas iš visų, kuriuos šįmet pamatysime „Eurovizijos“ scenoje.

Tai amerikiečių reperis Flo Rida, kurio balsas skamba San Marino dainoje „Adrenalina“. Senhit LRT.lt pasakojo, kad jo dalyvavimas jai pačiai buvo šiokia tokia staigmena.

„Originalus dainos pavadinimas buvo „adrenalinas“. Pakeičiau jį į itališką – „adrenalina“. Nes nepamirškit – atstovauju San Marinui, bet esu italė. Ir muzikoje netgi įdėjau užuominą į savo šaknis – mano tėvai iš Eritrėjos, tad dainoje skamba ir instrumentas iš tos šalies.

Dainai kažko trūko, tad paprašiau savo prodiuserio, kad nusiųstų dainą į Ameriką. Pagalvojau, reikėtų repo prieskonio, gal rasim kažką, kas jo pridės. Ir prašom – atsiliepė Flo Rida“, – sakė San Marino atstovė.

Dar praėjusią savaitę San Marino atstovė vedžiojo žurnalistus už nosies – pirmosiose repeticijose Roterdamo arenoje ji pasirodė be svečio iš JAV.

„Ar Flo Rida bus scenoje? Gal taip, o gal ne. Tai paslaptis“, – LRT.lt tada sakė artistė.
Tačiau antradienį patvirtinta, kad Flo Rida atvyko į Roterdamą, o trečiadienio popietę jis su Senhit jau repavo „Eurovizijos“ repeticijoje.

Tiesa, kitaip nei kitų šalių atstovai, JAV žvaigždė, kuris yra ir „Grammy“ apdovanojimų nominantas, nesisukioja bendrose užkulisių zonose su kitais atlikėjais – susidaro įspūdis, kad tiesiai nuo scenos keliauja į viešbutį.

Artistas, kurio įrašai parduoti daugiau nei 80 milijonų egzempliorių tiražu, smarkiai sustiprino San Marino eurovizines viltis – paskelbus, kad Flo Rida tikrai bus pusfinalio scenoje, šios šalies daina lažybininkų lentelėse pakilo į stipriausiųjų dešimtuką.

Nepaisant to, San Marino atlikėja LRT.lt sakė, kad labai palaiko ir lietuvius „The Roop“, su kuriais tikisi susitikti finale.

„Man patinka lietuvių daina, nuo pat pradžių. Manau, ji labai saulėta, labai pozityvi. Patinka šokis. Ir net dainininkas – tikrai gražus vyras“, – šypsojosi Senhit.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.