Muzika

2021.02.17 10:16

Voldemaras Petersonas pristato klipą su keista istorija: lažybos, vagystė ir naktis miške

LRT.lt2021.02.17 10:16

Atlikėjui Voldemarui Petersonui antrojo karantino metas kaip niekad sėkmingas ir produktyvus.

Negana to, kad jis užėmė trečiąją vietą „Eurovizijos“ atrankos finale su daina „Never Fall For You Again“, atlikėjas dar ir pilnu pajėgumu ėmė dirbti, ruošdamas savo debiutinį albumą.

Kol naujos dainos bręsta studijose, Voldemaras pristato savo autorinės dainos „Švyturys“ vaizdo klipą. O klipo atsiradimas – tikrai labai spalvingas ir vertas filmo scenarijaus.

Viskas prasidėjo dar 2020 metų rūgpjūtį. Voldemaras praeiviams koncertavo Šventosios alėjoje. Tuo metu dainavo jausmingą dainą ir buvo užsimerkęs. Kai atsimerkė, pamatė, kad prieš jį susirinkusi didelė minia susižąvėjusių ir besišypsančių žmonių, o šalia šoka jauna mergina ir tą daro labai gerai.

„Aš taip įsijaučiau į tą netikėtą pasirodymą, kad viskas virto magiška vientisa harmonija“, – pasakojo atlikėjas.

Po pasirodymo Voldemaras priėjo prie žavios šokėjos ir pasiūlė nusifilmuoti jo naujausios dainos vaizdo klipe. Gabriela Ravoit (toks šokėjos vardas) mielai sutiko ir taip prasidėjo kūrybinis procesas.

Kadangi dainininkas draugauja su daugybe meninių sričių, klipą režisuoti ir filmuoti ėmėsi pats. Filmavimui pasirinko tokias vietas kaip pramogų ir poilsio centras „Belmontas“, nuostabusis Vilniaus senamiestis, o taip pat nepamiršo ir savo gimtojo miesto Kauno. Būtent šio miesto vaizdais ir prasideda muzikinis klipas.

Vaizdo klipo filmavimai trūko tris dienas. Tiesa, neapsieita ir be incidentų. Pirmąją dieną befilmuojant Vilniaus senamiečio Pilies gatvėje iš kišenės buvo meistriškai pavogtas Voldemaro ką tik įsigytas, naujutėlaitis išmanusis telefonas.

„Pusdienį praleidau su pareigūnais aiškindamas vagystės aplinkybes ir tvarkydamas draudimo dokumentus, o galiausiai, prasidėjus stipriam lietui, darbus teko nutraukti.

Parvežiau Gabrielą namo už Vilniaus ir pasukus atgal ėmė temti, navigacija parodė keistą maršrutą, tamsoje teko važiuot per siaurus miškų keliuku, kol galiausiai pasiklydau atsiduręs prieš tuščią pievą. Pasirodo, kad navigacijoje buvau nustatęs maršrutą pėsčiomis. Jau kai nesiseka, tai nesiseka visu pajėgumu“, – juokėsi Voldemaras.

Bet tąkart viskas išsisprendė, atlikėjas liko nakvoti Vilniuje pas draugus ir per porą dienų baigė filmuoti klipą, o telefoną draudimas pakeitė į naują.

Pabaigus filmuoti klipą, šokėja Gabriela prisipažino, jog ji su Voldemaru susipažino tik lažybų dėka. Tą vakarą Šventojoje, kai vaikinas grojo, eidama pro šalį ji su mama susilažino, kad išdrįs prieiti ir sušokti šokį visų akivaizdoje. Lažybas mergina laimėjo.

„Žmogus užsiimantis bet kokia veikla iš širdies, nešantis tai visiems ir negalvojantis, ką kiti pasakys, yra kaip tas kelrodis švyturys naktyje, įkvepiantis, motyvuojantis, išsklaidantis baimes. Paskui tokius žmones visada norisi sekti iš jų mokytis ir patiems tapti ta ryškia šviesa kitiems. Tą vaizdo įraše ir simbolizuoja Gabrielos šokantis personažas“, – sakė atlikėjas.