Muzika

2021.02.16 12:12

Išgirskite: Voldemaras Petersonas Vasario 16-osios proga savaip atliko patriotinę „Naktinių Personų“ dainą

LRT.lt2021.02.16 12:12

Nespėjo atslūgti aistros po „Eurovizijos“ atrankos, kurioje Voldemaras Petersonas su grupe užėmė trečiąją vietą, o atlikėjas jau rezga naujas kūrybines idėjas. 

Trečiadienį pasirodys Voldemaro autorinės dainos „Švyturys“ vaizdo klipas, netrukus dienos šviesą išvys ir nauji dainininko projektai.

Šiandien jis su savo geru bičiuliu, gitaristu Giedriumi Balčiūnu (Mr. Jumbo), sveikina su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir dalinasi jų bendrai atlikta „Naktinių Personų“ daina „Saulės kraujas“:

„Laisvė man vienareikšmiškai asocijuojasi su vidine žmogaus būsena. Išsikovoti tautos laisvę – tai pirmas žingsnis kelyje į kiekvieno vidinį išsilaisvinimą.

Mano nuomone, laisvas žmogus – tas, kuris nėra supančiotas aplinkos vertinimo grandinių skirstant atskirus individus į blogus ar gerus. Kuris turi savo nuomonę, tačiau taip pat suvokia, kad ir kiti turi savąsias.

Kuris išlieka ištikimas savo vertybėms ir įsitikinimams, nesvarbu, kokios kritikos ar nepasitenkinimo audros plūstų. Kaip žmogus gali jaustis laisvas, jei jo viduje nėra ramybės? Kaip žmogus gali būti ramus, kai jis apsiima teisėjo vaidmenį?“ – atvirauja atlikėjas.