Naujienų srautas

Muzika2021.02.01 08:24

Voldemaras Petersonas prašo patarimo: kurią dainos versiją atlikti „Eurovizijos“ atrankos finale?

LRT.lt 2021.02.01 08:24

„Eurovizijos“ atrankos finalininkas Voldemaras Petersonas su savo komanda paskutines dienas prieš lemiamą kovą laiko veltui neleidžia. 

Šį šeštadienį atrankos finale kovosiantis dainininkas daug dėmesio skiria pasirodymo tobulinimui, tačiau atranda laiko įrašyti ir naujų dainos „Never Fall For You Again“versijų.

Praėjusią savaitę buvo galima pamatyti kantri muzikos stiliumi gyvai atliekamą kūrinį daugiabučio bute, o šiandien vyukai jau pristato poproko versijai nufilmuotą nutrūktgalvišką vaizdo klipą su rogutėmis – įamžintą ant Trijų mergelių tilto, vedančio į Kauno Panemunės šilą.

Tiesa, naujas versijas dainai, kaip blynus, kepa grupėje esantis gitaros virtuozas Giedrius Balčiūnas (Mr. Jumbo).

„Atvykus ant tilto, mus nudžiugino tai, kad sniegas buvo nenuvalytas, tačiau pėsčiųjų dalimi ėjo nemažai žmonių. Buvo kiek nedrąsu sėsti ant rogučių ir čiuožti laviruojant tarp praeivių. Tačiau išdrįsom ir tikrai nepasigailėjom. Taip smagu kaip tą dieną nebuvo nuo vaikystės, kai paskutinį kartą sėdėjom ant rogučių. Gera buvo pažadinti praėjusią vaikystę savyje ir išsidūkti iki negalėjimo“, – teigė Voldemaras.

Naujoji dainos versija:

Voldemaras su komanda taip pat labai prašo skaitytojų pagalbos – padėti išsirinkti, su kuria dainos versija pasirodyti finale.

„Originalioji versija yra įtaigi ir konkreti, o naujoji poproko versija turi daug jaunatviško šėlsmo. Jau paskaudo galvą nuo svarstymo, kurią vistik iš jų dviejų pasirinkti“, – sakė atlikėjas.

Nuomonę galite rašyti šio straipsnio komentaruose arba Voldemaro Petersono feisbuko puslapyje.

Iki šiol „Eurovizijos“ atrankoje skambėjusi dainos versija:

Eurovizija 2021. Voldemaras Petersonas – „Never Fall For You Again“

„Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo!“ finalas – jau šį šeštadienį, 21 valandą, tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt.

Finale susikaus šeši atlikėjai ir grupės – Voldemaras Petersonas, Gebrasy, Martyna, „The Roop“, Titas ir Benas, Evita Cololo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi