Muzika

2020.11.27 12:45

Mario Basanov ir Donato Montvydo duetas po daugiau nei 10 metų grįžta su naujomis dainomis

LRT.lt2020.11.27 12:45

Dviejų gerai žinomų muzikos atlikėjų Mario Basanov (Marijaus Adomaičio) ir Donny Montell (Donato Montvydo) bendras minialbumas „Truly Love“ šią savaitę pasiekė muzikos platformas ir pradžiugino gerbėjų širdis.

Prieš gerą dešimtmetį užgimusi muzikinė draugystė rudens pabaigai padovanojo du naujus kūrinius „Truly love“ ( liet. „Tikra meilė“) ir „Feel Good“ (liet. „Geras jausmas“).

Pradėdami kalbėdami apie savo pažintį, atlikėjai negaili gerų žodžių vienas kitam. Donny Montell prisimena: „Nuo pat pirmo mūsų susitikimo su Mario 2008- aisiais metais buvau sužavėtas jo kūrybiniu talentu. Mario yra muzikos genijus, turintis įtakos mano muzikai iki šiol.“

Donny Montell pripažįsta, kad nuo pat paauglystės Michaelas Jacksonas buvo jo muzikinis autoritetas, iš kurio mokėsi ne tik šokio judesių, vokalo technikos, bet ir pasirodymo scenoje subtilybių.

„Mario turėjo viziją ir pastūmėjo mane dainuoti Michaelo Jacksono maniera, išlaikant „Motown“ muzikinį stilių“, - pridūrė atlikėjas.

Kūrinius galima išgirsti čia:

M. Adomaičio tikslas – sugrįžti prie to paties skambesio, su kuriuo prieš 14 metų prasidėjo jo kaip Mario Basanov muzikinė karjera. Tad abiejų atlikėjų bendras sumanymas išaugo į naują minialbumą „Truly Love“, kupiną ne tik disco spalvų, bet ir romantikos lengvumo pojūčių. Šie kūriniai taip pat bus išleisti Mario Basanov naujausiame albume jau šį pavasarį.

Abu kūriniai „Truly love“ ir „Feel Good“ atspindi 70-ųjų ir 80-ųjų disco / „Motown“ stilių. Saldaus pirmo įspūdžio potyris sukuria teigiamą nuotaiką, leidžiančią patikėti meile iš pirmo žvilgsnio, bet ir atskleidžia vidinius jausmus, pasireiškiančius prieš tai niekad nepatirtais etapais.

Mario Basanov priduria: „Donny Montell yra ne tik vienas talentingiausių Lietuvos atlikėjų, bet ir perfekcionistas kaip aš, todėl kartu dirbti yra ne tik įdomu, bet ir rezultatas džiugina“.