Muzika

2020.11.23 10:07

„The Roop“ apsisprendė: dalyvaus 2021 metų „Eurovizijos“ atrankoje

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2020.11.23 10:07

Intriga, kuri grupės „The Roop“ gerbėjams nedavė ramybės pusmetį, išsklaidyta pirmadienio rytą.

Popgrupės, kuri šiais metais laimėjo atranką į „Eurovizijos“ dainų konkursą, tačiau dėl koronaviruso pandemijos negalėjo išbandyti jame jėgų, nariai socialiniuose tinkluose paskelbė, kad bandys laimę dar sykį ir dalyvaus netrukus prasidėsiančioje naujoje „Eurovizijos“ atrankoje.

Grupės daina „On Fire“ šįmet buvo vertinama kaip viena realiausių pretendenčių laimėti „Eurovizijos“ dainų konkursą, tačiau Nyderlandų mieste Roterdame turėjęs vykti renginys buvo atšauktas dėl COVID-19 pandemijos.

Nepaisant to, „The Roop“ laimėjo simbolinę „Euroviziją“, Hamburge surengtą Vokietijos televizijos.

Kadangi šįmet išrinktos dainos negalės dalyvauti kitų metų gegužę Roterdame vyksiančioje „Eurovizijoje“, LRT nusprendė surengti naują atranką į 2021-ųjų konkursą.

„The Roop“ šioje atrankoje laukia ypatingos sąlygos – grupė pateks tiesiai į Lietuvos atrankos finalą, o prieš tai galės pristatyti savo dainą ir ankstesniuose atrankos etapuose.

Grupės nariai nuo pavasario pabaigos sakė svarstantys, kaip pasielgti, ir neskubėjo priimti sprendimo.

Ne vieną įspūdingą koncertą surengusiems atlikėjams šis pusmetis buvo turiningas – grupė pasirašė sutartį su viena didžiausių pasaulio įrašų leidyklų „Warner Music Group“, po kurios sparnu išleis naują albumą.

Pirmadienio rytą „The Roop“ paskelbė, kad priima iššūkį dar sykį dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje.

„Apsisprendėme dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Turime dainą ir viziją. Tikimės, kad tai taps „Euro-vizija“, - rašo muzikantai.

Paraiškos „Eurovizijos“ atrankai priimamos iki gruodžio vidurio. Atrankos turus ir finalą ketinama surengti kitų metų sausį ir vasarį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt