Muzika

2020.10.15 11:27

Grupė „The Roop“ pasirašė sutartį su stambia tarptautine muzikos leidykla „Warner Music Group“

LRT.lt2020.10.15 11:27

Viena didžiausių pasaulio muzikos leidyklų „Warner Music Group“ stiprina savo pozicijas Baltijos regione ir skelbia atidaranti biurą Taline.

Tai pirmas kartas, kai „Warner Music Baltics“, kuri veikia kaip Suomijos padalinio „Warner Music Finland“ dalis, turės fizinę bazę regione. Kompanija taip pat pirmą kartą pradeda dirbti su vietiniais atlikėjais ir skelbia pirmuosius vardus, rašoma pranešime spaudai.

Pirmaisiais „Warner Music Baltics“ atstovaujamais atlikėjais tampa viena klausomiausių ir populiariausių šiais metais Lietuvos grupių, tarptautinės sėkmės sulaukusi „The Roop“.

Grupė šiais metais buvo išrinkta atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, jam neįvykus laimėjo alternatyvų konkursą Vokietijoje „Eurovision 2020 – Das Deutsche Finale“.

Prie „Warner Music“ šeimos prisijungia ir Estijos superžvaigždė, vienas žinomiausių šalies atlikėjų pasaulyje NOËP. Jis duos startą kompanijos plėtrai – spalio 23-ąją kartu su „Warner Music Group“ išleis naują singlą „On My Way", įrašytą kartu su atlikėja Chinchilla.

„HMC Publishing“ – „Warner Music Finland“ priklausanti leidybos kompanija taip pat plečia savo veiklą į Baltijos šalis. Ji pasirašė sutartį su nepriklausoma Estijos muzikos leidybos kompanija „Star management / Downtown studios“. Sutartis leis abiem pusėms suteikti geresnes sąlygas atlikėjams ir dainų kūrėjams tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkose.

„Pastaruosius keletą metų įdėmiai tyrinėjome Baltijos šalių muzikos industriją, matėme kaip ji auga ir kokių išskirtinių pasaulinių muzikos talentų gali pasiūlyti – ne tik dainininkų, bet ir prodiuserių, dainų kūrėjų.

Mūsų pagrindinis tikslas – naujų talentų paieška ir jau puikiai žinomi atlikėjai. Esu tikras, kad mūsų atlikėjai sukurs tokią muziką, kuri skambės ne tik regione, bet ir visame pasaulyje“, – sako Baltijos šalių padalinio vadovas Mikko Manninenas.

Taip pat skaitykite