Muzika

2020.04.12 20:05

Andrea Bocelli Velykų sekmadienį surengė koncertą tuščioje Milano katedroje: pamatykite įrašą

LRT.lt 2020.04.12 20:05

Velykų sekmadienį Italijos tenoras ir pasaulinė muzikos žvaigždė Andrea Bocelli surengė koncertą tuščioje Milano Duomo katedroje.

Pasirodyti šventykloje jį pakvietė Milano meras bei arkivyskupas.

„Dieną, kai visi švenčiame pasitikėjimą gyvenimo pergale, aš jaučiuosi pagerbtas ir laimingas galėdamas atsakyti „taip“ į miesto ir Milano Duomo katedros pakvietimą“. Su tokiais žodžiais Andrea Bocelli priėmė pakvietimą iš Milano miesto.

Koncerto, kuris internetu buvo transliuojamas tiesiogiai ir iliustruotas ištuštėjusių Italijos miestų, taip pat Niujorko, Londono, Paryžiaus vaizdais, įrašą galite pamatyti čia:

Koncertas surengtas be žiūrovų, bet koks lankytojų patekimas į katedrą koncerto metu buvo draudžiamas.

Anot visame pasaulyje populiaraus, Lietuvoje ne sykį koncertavusio A. Bocelli, šis koncertas, pavadintas "Music For Hope" ("Muzika vilčiai"), simbolizuoja meilės ir vilties žinutę Italijai ir pasauliui.

Žymioji Milano Duomo katedra, kuri šiuo metu uždaryta visiems, atvėrė savo duris išskirtinai Andreai Bocelli, kuriam pritarė katedros vargonininkas Emanuele Vianelli, grojantis vienais didžiausių pasaulyje vargonų.

Trumpam pasirodymui pats A. Bocelli parinko penkis kūrinius, tinkamus renginio vietai ir ypatingoms aplinkybėms.

A. Bocelli, kartu su savo vardo fondu, tęsia paramos kampaniją, skirtą kovai su COVID-19.

Dainininko fondas pradėjo lėšų rinkimą, skirtą padėti ligoninėms įsigyti visą reikiamą įrangą medicinos darbuotojų apsaugai.