Muzika

2020.03.12 16:25

„The Roop“ nevyksta filmuotis į Nyderlandus ir atšaukia pasirodymus užsienyje

LRT.lt2020.03.12 16:25

Šiųmetinės „Eurovizijos“ vieni iš favoritų Lietuvos atstovai „The Roop“, reaguodami į sparčiai besikeičiančią pasaulinę situaciją dėl koronaviruso plitimo, atšaukia rytojaus skrydį į Nyderlandus, kur turėjo filmuotis įvaizdiniam „Eurovizijos“ vaizdo klipui. Grupė taip pat nedalyvaus kiek vėliau planuotuose pasirodymuose Londone ir Amsterdame.

„Nenorime rizikuoti nei savo, nei visuomenės sveikata. Laikomės Vyriausybės rekomendacijų vengti užsienio kelionių. Manome, kad atsargumas yra pagrindinė priemonė, kuri leis greičiau visiems grįžti prie įprasto gyvenimo“, – sako „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Grupė ir toliau intensyviai ruošiasi Eurovizijai ir tiki, kad iki gegužės vidurio situacija pagerės ir jie galės su visa jėga pasirodyti konkurse.

„Šiuo metu pasaulis turi būti labai vieningas. Dabar yra ne kariavimo, ne lenktyniavimo, o susitelkimo laikotarpis. Labai laukiame, kuomet galėsime susitikti su visais ir norėtume, kad po pasaulį sklistų tik mūsų pasėtas gerasis „On Fire“ šokio virusas“, – sako „The Roop“ gitaristas Mantas Banišauskas.

„Labai gaila, kad tenka atidėti seniai planuotą mūsų atstovų kelionę, bet toks sprendimas šiuo atveju yra vienintelis teisingas žingsnis. Kovojant su koronaviruso pandemija turime būti atsakingi ir kiek įmanoma vengti rizikų ir lankymosi užsienio šalyse“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris, Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt