Naujienų srautas

Muzika2020.02.14 12:42

Grupės „Rebelheart” daina „Tik sapnai” suskambo netikėtai: pamatykite ranka pieštą klipą

LRT.lt 2020.02.14 12:42

Ilgai ruoštas ir puoselėtas bendras šiuolaikinės elektroninės muzikos naujoko ir, turbūt, visų laikų garsiausios Lietuvos roko grupės darbas pagaliau baigtas. Taip jau sutapo, kad vienos gražiausių lietuviškų meilės baladžių remiksas publikai pristatomas per Šv.Valentino dieną.

„Iš pradžių abejojome, ar elektroninės muzikos kūrėjui Gamo pavyks remiksuoti beveik 5 minučių trukmės roko baladę. Tačiau išgirdę pirmųjų jo bandymų rezultatus supratom, kad tikrai pavyks.

Roko muzika nėra Gamo artimas žanras, tačiau tai, ką jis padarė su šia daina, privertė stebėtis visus. Kūrinys skamba visiškai kitaip, Gamo skambesys yra ypač šiuolaikiškas.

Iki galutinio rezultato sekė ilgos diskusijos ir korekcijos. Visi darbai užtruko apie pusę metų. Garso korekcijos buvo atliekamas „Freakin Studio“. Tikime šiuo projektu ir džiaugiamės galėdami pagaliau pasidalinti kūriniu su klausytojais“ – pasakojo Gamo atstovaujančios leidybinės kompanijos „BDMusic” prodiuseris Andrius Glušakovas.

Grupės „Rebelheart“ vokalistas Darius Mickus taip pat pasidalino įspūdžiais: „Darbas su elektroninės muzikos atstovais buvo nauja ir įdomi patirtis grupės veikloje. Žinoma, mūsų ausims buvo keista girdėti, kaip stipriai keičiasi mūsų daina.

Originalus kūrinys yra stipriai pasikeitęs, visiškai pakeista dainos harmonija, jos struktūra bei tempas. Vokalo partiją reikėjo perrašyti keletą kartų, kol suradome skambėjimą, tinkamą būtent šiai versijai. Mes džiaugiamės šiuo projektu ir tikimės, kad mūsų klausytojų mylima baladė „Tik Sapnai“, suskambės dar platesnei auditorijai. Labiausiai džiaugiamės tuo, kad lietuviška muzika, nesvarbu kokiame žanre, gali skambėti gerai ir kokybiškai.“

Rasti sprendimą kaip vizualiai apipavidalinti bei įamžinti šį neeilinį įvykį buvo patikėta talentingam grafikos dizaineriui Emiliui Jonaičiui. Jis net kelis mėnesius ranka piešė dainos vaizdo klipą. Savo gabumus Emilis parodė jau anksčiau, kuomet sukūrė išskirtinį neseniai pristatyto Pushaz albumo „Begėdis“ dizainą bei padėjo įgyvendinti jo gamybos procesą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi