Muzika

2019.07.17 11:50

Išgirskite: populiarioji „Rebelheart“ daina „Kelias pas tave“ suskambo naujai ir netikėtai

LRT.lt2019.07.17 11:50

Elektroninės muzikos kūrėjai „Filtered Tools“ ir vėl nepalieka abejingų – šį kartą drauge su didžėjumi-prodiuseriu Karoliu Nork pristato vienos ryškiausių Lietuvos roko muzikos grupės „Rebelheart“ kultinės dainos „Kelias pas tave“ naują versiją.

„Rebelheart“ vokalistas Darius Mickus, išgirdęs naują ir neįprastą dainos skambesį, liko maloniai nustebintas.

„Per istoriją buvo įvairiausių bandymų remiksuoti šią dainą, tačiau tai yra pirmas kartas, kai pažadai neliko vien pažadais, o rezultatas tikrai maloniai nustebino. „Rebelheart“ kolektyvo nuomone, geriausia yra tai, jog „Filtered Tools“, nors ir kardinaliai pakeitė dainos stilių, sukūrė tikrą, užvedančią šokinę jos versiją, tačiau sugebėjo išsaugoti tikrąjį, originalų dainos skambesį. Tikimės, kad ši versija ras savo kelią į klausytojų širdis“, – pasakoja D. Mickus.

Originali dainos „Kelias pas tave“ versija buvo sukurta 1992 m., tačiau mažai kas žino, jog pirmiausiai ši daina buvo atliekama anglų kalba ir vadinosi „The Way to You“. Po poros metų grupė nusprendė įrašyti šią dainą lietuvių kalba ir nuo tada „Kelias pas tave“ istorija įgavo nesustabdomą pagreitį bei tapo didžiausiu visų laikų „Rebelheart“ hitu.

Sakoma, kad mada kaip karuselė – sukasi ratu, tačiau tai galioja ne tik mados industrijoje, tačiau ir muzikoje.

„Dažnai kūriniai yra perdainuojami iš naujo, tokiu būdu suteikiant jiems naują skambesį ir nuotaiką”, – teigia grupės „Filtered Tools“ lyderis Donatas Sabaliauskas, pridurdamas, kad taip nutiko ir su daina „Kelias pas tave“.

Anot jo, minėtas kūrinys yra iki gyvo kaulo pažįstamas ir keliantis daug sentimentų bene visiems lietuviams.

„Ši daina yra tapusi klasika, o juk jos neįmanoma numarinti! Tačiau mes nusprendėme šiam „klasikiniam” kūriniui įpūsti naujos gyvybės. Beje, sunku patikėti, bet esame pirmieji privertę skambėti šią dainą kitaip: nuo šiol „Kelias pas tave“ galės skambėti ir šokių muzikos aikštelėje”, – sako D. Sabaliauskas, pridėdamas, kad išgryninti kūrinio skambesį ir jam padėti išvysti dienos šviesą padėjo didžėjus-prodiuseris Karolis Nork.

„Filtered Tools“ lyderis D. Sabaliauskas sako norintis, kad nauja „Kelias pas tave“ versija klausytojus įkvėptų vasariškiems nuotykiams.

„Norime tikėti, kad ši daina gali tapti vasaros hitu. „Kelias pas tave” tai ne tik daina, tai daugybės žmonių istorijos, prisiminimai, norime, kad klausytojai girdėdami naująją dainos versiją kurtų naujas istorijas ir patirtų naujus išgyvenimus”, – sako D. Sabaliauskas.

Pristatydami naują kūrinį daugiau nei 15 metų gyvuojanti grupė, kurios narių karjeroje gausu skirtingų projektų: pasirodymų garsiausiuose šalies naktiniuose klubuose, gyvo garso koncertų prasitarė, kad artimiausiu metu gerbėjai galės išvysti festivaliuose „Radistai Village“, „Karklė“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt