Muzika

2020.01.20 16:09

„Eurovizijos“ legenda vadinamas Jonas Ola Sandas turi pamainą

LRT.lt2020.01.20 16:09

Jau žinoma, kas po šių metų „Eurovizijos“ pakeis dešimtmetį konkurso vykdančiojo prodiuserio pareigas einantį Joną Ola Sandą. Po kelių mėnesių šias pareigas perims televizijos senbuvis iš Švedijos Martinas Osterdahlas.

Dar praėjusių metų rudenį eurovizsion.tv pranešė, kad po 2020-aisiais Nyderlandų mieste Roterdame vyksiančios „Eurovizijos“ J. O. Sandas pasitrauks iš konkurso vykdančiojo prodiuserio pareigų, kurias jis ėjo nuo 2011-ųjų.

Po Europos Transliuotojų sąjungos (EBU) rengiamos atrankos, ebu.ch savo svetainėje pranešama, kad J. O. Sandą keičia Martinas Osterdahlas. Jis buvo „Eurovizijos“ vykdantysis prodiuseris 2013 m. Malmėje ir 2016 m. Stokholme vykusiose „Eurovizijose“.

Be to, M. Osterdahlas buvo Programų direktorius ir Pramogų ir sporto skyrių vadovas SVT kanale, kur jis buvo atsakingas už daugelį svarbiausių kanalo projektų – nuo Nobelio apdovanojimų teikimo ceremonijos iki karališkųjų vestuvių 2010-aisiais.

Martinas yra dirbęs daugybėje skirtingų šalių ir yra parašęs novelių, kurios buvo išverstos į dešimt kalbų.

„Eurovizija“ yra seniausias ir didžiausias pasaulyje tiesioginis muzikos renginys, gebantis pralinksminti ir suvienyti žmones visoje Europoje. Jaučiuosi pagerbtas, kad turiu galimybę prisidėti prie konkurso evoliucijos ir populiarumo ateityje“, – sakė M. Osterdahlas.

J. O. Sandas sako, kad jis yra tikras, jog „Eurovizijos“ ateitis – gerose rankose ir Martinas yra tinkamiausias šioms pareigoms.

M. Osterdahlas „Eurovizijos“ vykdančiojo prodiuserio pareigas perims šių metų gegužę, iškart po Roterdame vyksiančio konkurso finalo.