Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.17 12:05

Šeštadienį paaiškės dar šeši atlikėjai, keliausiantys į „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalį

LRT.lt 2020.01.17 12:05

Šį šeštadienį, sausio 18 d., LRT TELEVIZIJA transliuos antrąją „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ laidą. Joje dainas pristatys 12 atlikėjų: Rūta Loop, Soliaris, Kristina Jure, Alen Chicco, Indraya, Germanas Skoris, Viktorija Miškūnaitė, Antturi, „Abrokenleg“, Twosome, Monique ir Voldemars Petersons. 6 iš jų, sulaukę didžiausio komisijos įvertinimo ir žiūrovų palaikymo, toliau tęs kelionę link atrankos finalo.

Antroje „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidoje dalyvių pasirodymus komentuos ir vertins 1999-aisiais Izraelyje vykusioje „Eurovizijoje” atlikusi, ko gero, vieną gražiausių lietuviškų dainų, apdovanota medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“ Aistė Smilgevičiūtė, dainininkas, prodiuseris, grupių „Skamp” ir „KAnDIs” bei projekto „LT United” narys Viktoras Diawara, LRT televizijos ir radijo laidų ir renginių vedėja, žurnalistė, pianistė Gerūta Griniūtė, kompozitorius, aranžuotojas, trombonininkas, su grupe „InCulto“ išbandęs didžiosios „Eurovizijos” sceną Jievaras Jasinskis ir LRT OPUS vyriausiasis redaktorius, muzikologas Darius Užkuraitis, asmeninėje kolekcijoje sukaupęs apie keturis tūkstančius kompaktinių plokštelių.

Kaip balsavo komisija, žiūrovai pamatys laidos pabaigoje – taip siekiama, kad jos narių vertinimai nedarytų įtakos žiūrovų apsisprendimui. Siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų, žiūrovų balsai taip pat bus parodyti po visų atlikėjų pasirodymo. Laidos transliavimo metu balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai gali skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669 (kaina – 0,60 Eur). Iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Kas iš dalyvių pateks į kitą etapą, paaiškės laidos pabaigoje susumavus komisijos balus ir žiūrovų balsus.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ scenoje šiemet pasirodys 36 muzikos atlikėjai ir grupės. Kas iš jų atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 15 dieną nacionalinės atrankos finalo metu.

Šių metų „Eurovizijos“ nacionalinę atranką veda LRT laidų vedėjai Gabrielė Martirosian ir Giedrius Masalskis bei dainininkė Ieva Zasimauskaitė, prieš dvejus metus atstovavusi Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Antrosios laidos „Pabandom iš naujo!“ transliacija – sausio 18 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi