Naujienų srautas

Muzika2019.12.23 10:59

LRT.lt studijoje Ieva Zasimauskaitė prabilo apie išsiskyrimą su vyru ir naują vaidmenį „Eurovizijoje“

atnaujinta 11.26
LRT.lt 2019.12.23 10:59

Pirmadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Dainininkė pristatė naujutėlį savo kūrinį ir vaizdo klipą „Praėjo“. LRT.lt studijoje ji prisipažino ir tai, kad šiuo metu su savo vyru gyvena atskirai bei apie naują laukiantį iššūkį – bus viena iš „Eurovizijos“ atrankų vedėjų.

LRT.lt studijoje viešėjusi I. Zasimauskaitė paatviravo apie pastaruosius metus besitęsiančią jos ir jos sutuoktinio Mariaus santykių krizę.

„Šiuo metu vis dar vyksta mūsų santykių aiškinimasis, yra sąstingis. Tiesą sakant, nežinau ir pati, kas vyksta“, – sako atlikėja. Šiuo metu pora gyvena atskirai, tačiau oficialaus skyrybų proceso dar nėra pradėję.

„Kai pats gydaisi žaizdas, dar nelabai gali suprasti, kas vyksta, nelabai gali atsiverti ir kitiems. Man skambina, sako girdėjom, kad padavėt skyrybų dokumentus. Sakau, kad ne, nepadavėm. Šiuo metu gyvenam atskirai, bet nesame padavę jokių oficialių dokumentų. Nežinau, kaip bus“, – pasakoja I. Zasimauskaitė, kurios gyvenime yra ir profesinių pokyčių.

Pasiūlymo tapti viena iš nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų vedėjų I. Zasimauskaitė sulaukė iš vyriausiojo LRT prodiuserio Audriaus Giržado.

„Aš labai svajojau vesti kokį nors renginį, o svajonės pildosi“, – sakė I. Zasimauskaitė. Per nacionalines atrankas ji kalbins atlikėjus žaliajame kambaryje. Nacionalines atrankas taip pat ves dar du vedėjai.

I. Zasimauskaitė sakė, kad jei nebūtų sutikusi išbandyti naujo amplua, „Eurovizijos“ atrankoje tikrai būtų dalyvavusi kaip atlikėja. Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ I. Zasimauskaitė atstovavo Lisabonoje 2018-aisiais.

Pernai Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusi dainininkė toliau vysto solinę karjerą, leidžia muzikos kūrinius, o prieš pat Kalėdas nusprendė klausytojams padovanoti ypatingą dainą.

„Daina apie pačias skaudžiausias, bet labiausiai auginančias akimirkas. Ilgai galvojau pavadinimą. Visi žmonės, kurie galiausiai išeina iš mūsų gyvenimo,palieka kažką, kažkokią nepamirštamą dovaną, kurią išpakuojame nebūtinai iš karto. Kartais būna per vėlu jiems pasakyti ačiū, apkabinti, atsiprašyti, pasakyti kaip myliu.

Todėl dar tada, kai tas žmogus yra, naudokimės progom, o kai jo nebėra mokykimės paleisti su visišku dėkingumu,kad jis praėjo pro mus ir kažkada gal net buvo pats svarbiausias. Skiriu šitą dainą diedukui. Nes pažadėjau tada, kada jis jau nekalbėjo, bet girdėjo, kaip niekada anksčiau“, – sako I. Zasimauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą