Muzika

2019.09.05 10:04

Ieva Zasimauskaitė rudenį pasitikti kviečia koncertu Vilniuje: pasijusite kaip namie

LRT.lt2019.09.05 10:04

Jautriomis savo kūrybos dainomis ir įkvepiančiu nuoširdumu spinduliuojanti dainininkė Ieva Zasimauskaitė ruošiasi pasitikti rudenėjantį Vilnių. Jos koncertas 14-tą sezoną gyvuojančioje „Vasaros terasoje“ vyks jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 5 dieną.

„Kiekvienas koncertas yra ypatingas, šiam koncertui aš ruošiuosi galvodama, ką aš noriu pasakyti ir papasakoti. Ką aš noriu įkvėpti?“ – prieš pasirodymą pasakoja jausmingoji atlikėja. Tai bus pirmasis dainininkės pasirodymas šį rudenį.

„Negaliu patikėti, kad ta vasara jau prabėgo. Vasaros sezonas darbų prasme, aišku, yra karščiausias. Ši vasara man buvo gan darbinga, bet laiko radau ir poilsiui. Labai smagu, kad nuvažiavau į užsienio šalį pakeliauti ir pailsėti.

Praeitos vasaros aš net neprisimenu – po "Eurovizijos" buvo nuolatinių koncertų etapas, naktys be miego, dienos be poilsio. Šią vasarą turėjau galimybę nuvažiuoti prie jūros, labai džiaugiuosi“, – savo vasarines istorijas prisimena Ieva.

Trapi, charizmatiška, nuoširdi ir neįtikėtinai stipri savo vidumi – tokia yra didžiausio Europos dainų konkurso scenoje Lietuvai atstovavusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Kūrybinėje virtuvėje atlikėja pasakoja taip pat gyvenanti intensyviai: „Nuolat rašau, kuriu, dainuoju. Publikuoju tikrai ne viską. Būna, kad iš dešimties kūrinių publikuoju tik vieną...“

„Visos mano dainos yra apie gilius išgyvenimus, ar tai susiję su meile, ar – socialinėmis temomis. Šiuo metu mąstau parašyti dainą apie tai, kad ir kas benutiktų – nepasiduok. Šiomis dienomis, kai įvairios depresijos mus užklumpa vis dažniau, tai – labai svarbu.

Labai noriu paskleisti šitą žinutę, kad viskas yra įmanoma, kad išlipti iš ligos yra įmanoma. Kokia juoda diena beatrodytų ir tęstųsi metus ar dešimt, visą gyvenimą tai tikrai nesitęs“, – dalinasi atlikėja I. Zasimauskaitė.

Rudenį Indijon mėnesiui ketinanti išvykti Ieva į ketvirtadienio koncertą savo klausytojus kviečia kaip namo: „Į koncertą ateisiantys klausytojai gali tikėtis pabūti namuose. Aš pati savo koncertuose jaučiuosi kaip namie. Ir man labai patinka atvirumas tarp manęs ir žiūrovo. Kas nori pasijusti kaip namuose ar pailsėti nuo kasdienybės, atsipalaiduoti, pabūti savimi – ateikite.“

Ketvirtadienio vakarą vyksiantis Ievos Zasimauskaitės koncertas – renginių serijos „LIVE“ dalis. Ši renginių serija viso „Vasaros Terasos“ sezono metu kviečia išgirsti vienus aktualiausių Lietuvos muzikos kūrėjų.

Artimiausi serijos renginiai – rugsėjo 11 dieną įvyksiantis Kabloonak pasirodymas, rugsėjo 19 d. „Saulės kliošo“ koncertas bei „Vasaros Terasos“ uždarymo koncertas rugsėjo 20 d. kartu su Lilu ir Innomine.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt