Naujienų srautas

Muzika2019.12.18 10:19

LRT.lt studijoje viešėjęs Martynas Levickis – apie prasidedantį koncertų turą ir pažadą padainuoti

LRT.lt 2019.12.18 10:19

Naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje apsilankęs akordeonininkas Martynas Levickis pasakojo apie šią savaitę prasidedantį jo koncertų turą „Cinema“, kurio metu aplankys visas penkias didžiąsias Lietuvos arenas.

POKALBIO ĮRAŠAS:

Žinomų filmų dainų koncertinį turą pristatęs Martynas Levickis atskleidė, kokio žanro kino juostai pats norėtų sukurti muziką

Jau ne pirmą sykį per didžiausias Lietuvos arenas keliausiantis M. Levickis garsėja ne tik virtuozišku grojimu, bet ir artistiškumu.

Šįkart koncertuose jis atliks gerai žinomus kūrinius iš populiariausių kino filmų. Nors M. Levickis kol kas neišduoda, kokius kūrinius ketina atlikti turo koncertuose, žinoma, kad pasirodymuose skambės pavasarį pristatyta Lady Gagos ir Bradley Cooperio hito „Shallow“ (kino filmas „Taip gimė žvaigždė“) simfoninė versija, taip pat kūriniai „La Noyée“ ir „La Valse d'Amélie“ (kino filmas „Amelija iš Monmartro“), kuriuos rugsėjį atlikėjas atliko Londone, išskirtiniame renginyje „The Glamour of Cinema“ unikaliame kino muziejuje.

Lietuvoje pastaraisiais metais vis rečiau pasirodantis M. Levickis užsimena, kad kitais metais gimtinėje jį matysime dar rečiau. Anšlaginius koncertus rengiantis akordeonininkas šįmet ovacijomis buvo dažniau apiberiamas Vokietijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos salėse ir muzikos festivaliuose nei Lietuvoje.

Koncertų turo „Cinema“ metu M. Levickis žada su kaupu atiduoti duoklę Lietuvos publikai. Turas prasidės gruodžio 20 d. Šiaulių arenoje, gruodžio 22 d. Martynas pasirodymą surengs Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 28 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 29 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje, o paskutinis turo akordas nuskambės 2020 m. sausio 5 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą