Naujienų srautas

Muzika2019.10.17 16:56

Pauliaus Kilbausko muzikos elementų per ausines klausėsi pilnutėlė Šv. Kotrynos bažnyčia

LRT.lt 2019.10.17 16:56

Antradienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje susirinko net pusketvirto šimto gyvos muzikos gerbėjų. Čia unikalų pasirodymą surengė kompozitorius ir multiinstrumentalistas Paulius Kilbauskas bei perkusininkas iš Japonijos Tomoo Nagai.

Neeilinio renginio metu kiekvienas dalyvis gavo po specialią ausinių porą, per kurią klausėsi atlikėjų pasirodymo. Iš Japonijos atvykęs kompozitorius, multiinstrumentalistas bei perkusininkas T. Nagai koncerto metu meistriškai grojo savo sukonstruotomis kanklėmis, varpais, akmenimis bei kitais instrumentais.

Pusantros valandos trukusio pasirodymo metu P. Kilbauskas ir T. Nagai klausytojus pasiėmė į kelionę per žemės ir visatos elementus - aušrą, erdvę, vandenį, orą, laiką, vėją bei ugnį. Gyvai atliekamą muziką papildė subtilus bažnyčios viduryje įrengtos scenos apšvietimas, kuris virsdavo elegantišku šviesų ir lazerių šokiu.

„Pasirodymą galėčiau apibūdinti keletu žodžių – intymumas, bendrumas ir visatos elementai. Prie šios išskirtinės patirties prisidėjo labai daug žmonių. Iš visos širdies dėkoju visai mūsų komandai bei visiems kas atėjo pasimėgauti muzika. Dalintis elementais su jumis buvo fantastiška‟, - sakė P. Kilbauskas.

Pasirodymas susilaukė didelės sėkmės – išparduoti beveik visi bilietai. Renginio organizatoriai planuoja surengti „Elements. Live‟ koncertus kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei užsienyje.

„Lietuvoje man visuomet labai gera ir smagu, bet šis kartas buvo išskirtinis. Kompozicijos sklindančios iš ausinių leido pasinerti į nepaprastą Šv. Kotrynos bažnyčios atmosferą ir betarpiškai patirti muzikos skambesius‟, - sakė T. Nagai.

Visi koncerto dalyviai tapo istorijos dalimi, kadangi visas pasirodymas buvo filmuojamas ir įrašomas. Planuojama įrašą išleisti kaip gyvo garso albumą, kuriame susipina gamtos elementai, elektroninės ir pasaulio muzikos garsai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi