Naujienų srautas

Muzika2019.10.02 13:56

Paulius Kilbauskas kviečia į ypatingą koncertą: ausinės žiūrovams ir scena bažnyčios centre

LRT.lt 2019.10.02 13:56

Kompozitorius, grupės „Empti“ įkūrėjas Paulius Kilbauskas spalio 15 d. surengs pasirodymą sostinės šv. Kotrynos bažnyčioje.

Jo metu kartu su perkusininku iš Japonijos Tomoo Nagai pristatys savo solinio albumo „Elements“ kūrinius.

Koncerto „Paulius Kilbauskas - Elements Experience. Live“ žiūrovai turės unikalią galimybę kamerinėje aplinkoje patirti solinio atlikėjo albumo „Elements“ kompozicijas ir tapti jų dalimi.

Renginio metu kiekvienas dalyvis gaus specialią ausinių porą, per kurią klausysis atlikėjų gyvai atliekamos muzikos.

„Ruošdamiesi pasirodymui ieškojome mažos salės, kurioje klausytojai patirtų intymų ryšį su muzika. Scena bus įrengta bažnyčios centre, todėl vietų skaičių turėjome sumažinti iki 350. Kita vertus, tai leis kiekvienam klausytojui tapti koncerto dalimi”, - teigia Paulius Kilbauskas.

Pasak jo, pasirodymas bus įrašomas ir filmuojamas bei bus vėliau išleistas kaip gyvo garso albumas.

2018 m. pasirodžiusį albumą „Elements“ P. Kilbauskas įrašė po metų gyvenimo Balio saloje. Albume susipina gamtos elementai, elektroninės ir pasaulio muzikos garsai.

„Labai džiaugiuosi turėdamas galimybę surengti bendrą pasirodymą su Pauliumi tokioje unikalioje vietoje kaip šv. Kotrynos bažnyčia. Šią vasarą kelis sykius grojome kartu ir išsyk pajutome ryšį ir vienas kito supratimą. Prieš pasirodymą beveik savaitę repetuosime, tad žiūrovams patieksime nušlifuotus ir išblizgintus elementus“, - sako T. Nagai.

Perkusininkas garsus savo paties pasigamintų instrumentų iš medžio, akmens, metalo ir stiklo naudojimu kuriant muziką. Specialiai šiam pasirodymui jis atsiveš ir gros savo pasigamintomis kanklėmis.

T. Nagai baigė studijas Tokijo meno universitete, kūrė bendrus projektus su įvairių šalių džiazo, teatro, TV muzikos atlikėjais. T. Nagai koncertavo Indonezijoje, Brazilijoje, Maroke, Prancūzijoje, Islandijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi