Muzika

2019.08.20 17:23

Vidas Bareikis mokslo metus pradės koncertu „Vasaros terasoje“

LRT.lt2019.08.20 17:23

Didžiuosius šalies festivalius savo nepakartojamais pasirodymais išsprogdinęs Vidas Bareikis su vasara atsisveikins Vilniaus Mokytojų namų „Vasaros terasoje“: rugsėjo 2-ąją atlikėjas kviečia audringai pradėti naujus mokslo metus, ir parašyti šauktuką paskutiniajame šio pusmečio Bareikio koncerte „Ant bangos“.

Kartu su šiuo nurautu atlikėju pasirodys jo ištikimasis „VB Gang‘as“ bei keli netikėti svečiai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiuo metu V. Bareikis aktyviai įrašinėja penktąjį savo albumą, tad ir vasaros uždarymo koncerte planuoja sugroti keletą dar negirdėtų kūrinių.

„Naujausią mano muzikinį etapą puikiai atspindi dvi šviežiausios dainos: kartais apima lyriška nuotaika, pasineriu į gylį, paslapčių kambarius ir suskamba „Ežero dugne“, o kartais viskas virsta netvardomu gaivalu „Ant bangos“. Tai galite numanyti, koks bus naujas albumas“, – šypteli Vidas.

Visuose didžiausiuose muzikos festivaliuose šiemet koncertavęs Bareikis išsiskyrė savo energija ir ypatingai artimu bendravimu su publika. Daugelis festivaliautojų šio velniškai gerai publiką valdančio atlikėjo pasirodymą prilygino pagrindinėms festivalių užsienio žvaigždėms.

„Pastaruoju metu išsigrynino labai aiškus mano koncertinis veidas ir manau, kad žiūrovai jau puikiai žino, ko gali tikėtis, atvykę į mano šou. Pirmiausia, tai – nevaržoma laisvė, energija ir pozityvas. Kiekvieną kartą stengiuosi palikti ir daug vietos improvizacijai bei gyvam bendravimui su būtent tą dieną susirinkusia publika. Tai padeda kiekvieną koncertą paversti unikaliu“, – sako V. Bareikis.

Ant scenos jis savęs tikrai negaili. Pavyzdžiui, festivalio „Granatos live“ publika išvydo puikią sportinę formą demonstruojantį atlikėją, užsiropštusį į pačią apšvietimo bokštelio viršūnę: iš ten tarsi dirigentas jis valdė daugiatūkstantinę miną.

Pastarąjį pusmetį labai išsiplėtė šio Žmogaus-orkestro klausytojų ratas. Po kiekvieno koncerto VB dar daugiau nei valandą praleidžia fotografuodamasis ir dalindamas parašus savo ištikimiausiems klausytojams. Neturi parašo – ateik rugsėjo 2 d. į „Vasaros terasą“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt