Naujienų srautas

Muzika2019.08.02 11:55

Alekna ir Otreya pristato naują klipą „Atidaviau viską“: jis siunčia jautrią žinutę

LRT.lt 2019.08.02 11:55

Atlikėjas ir dainų autorius Alekna (Andrius Aleknavičius) grįžta gerbėjams paruošęs naują kūrinį. Kartu su Ugne Kudlaite – Otreya jis pristato dainą bei vaizdo klipą „Atidaviau viską“.

Simboliška, kad naujasis Aleknos kūrinys išleidžiamas praėjus metams nuo hitu tapusios dainos „Tu esi noriu“ pasirodymo.

Naujoji daina pasakoja asmeninius atlikėjo išgyvenimus ir suvokimus, apie tai, kiek daug mes kartais atiduodame savo laiko ir energijos dalykams, kurie iš tiesų nėra patys svarbiausi. Dažnai žmonės, kurie mums davė daugiausiai, yra neįvertinami, kol gyvenimas primena apie savo trapumą bei laikinumą. Tačiau ši daina nėra tik apie meilę – ji apie vertybes, tikslo siekimą, rūpestį ne tik kitiems, dėmesį ne tik įvairioms veikloms, darbui, bet ir sau.

Šio kūrinio vaizdo klipui sukurti prireikė išties daug darbo ir visos komandos pastangų. Iš visos gausybės temų, kurias atspindi ši daina, buvo pasirinkta jautriausia ir giliausia – mamos ir vaiko ryšys, kuomet mama, ypatingai gyvenimo pradžioje, savo vaikui atstoja visą pasaulį. Tad skirtingai nei kituose muzikiniuose klipuose, pačių atlikėjų matysime nedaug – visas dėmesys bus skirtas parodyti mamos ir vaiko santykį, jų ryšio ir bendravimo kitimą, kuris atsiranda bėgant laikui.

„Klipo žinutė yra apie tai, kaip kartais pamirštame vertinti tuos, kurie gyvena dėl mūsų. Šiuo atveju pasirinkta vienišos mamos ir sūnaus istorija, kuri pabrėžia paauglystės laikotarpiu susipynusias vertybes, o veiksmo eigoje atskleidžiami momentai, kurie dažniausiai priverčia susimąstyti ir grįžti prie šeimos vertybių“, – sako vaizdo klipo prodiuseris Julius Balašaitis.

Vaizdo klipo filmavimo darbai truko savaitę. Kartais procesas tęsdavosi nuo ryto iki vėlyvo vakaro, o noras viską perteikti vos per 4 minutes tik motyvavo dar labiau stengtis.

„Norėčiau padėkoti Donatui Tamašauskui už muziką, aktoriams už jų kantrybę klipo filmavimo metu, o didžiausią padėką skiriu komandai „Baltas Media” už jų profesionalumą, klipo idėją ir jos įgyvendinimą” – atviravo atlikėjas Alekna.

Dainos autorius tiki, kad kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime yra patyręs jausmą, kai siekiant savo tikslo, atidavė labai daug pastangų, atidavė viską, ką turėjo tą akimirką – ar tai būtų svajonė susijusi su sportu, karjera ar bet kuria kita mylima veikla. Todėl klausydami šios dainos žmonės gali rasti dalį savo istorijos ir tarsi patys būti išklausyti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi