Naujienų srautas

Muzika2019.07.12 21:58

Monique Valdovų rūmuose surengė koncertą su orkestru: jaučiuosi kaip gražiausiame filme

Ramūnas Zilnys, LRT.lt 2019.07.12 21:58

Populiari dainininkė Monique penktadienio vakarą surengė koncertą, kurį nedvejodama vadino iki šiol svarbiausiu savo karjeroje.

Sostinės LDK Valdovų rūmų kieme atlikėja į sceną kilo su specialiai šiam pasirodymui suburtu orkestru ir ypatingais svečiais.

„Tai buvo nedrąsi svajonė, kuri virto realybė. Net pati negaliu patikėti, kad tai vyksta. Dainuoti tokioje ypatingoje vietoje, ir dar kai žinomi kūriniai suskamba visiškai naujai – tai ypatingas jausmas. Pati negaliu atsidžiaugti, nenustygstu vietoje iš nekantrumo. Jaučiuosi kaip gražiausiame kino filme“, - prieš koncertą pasakojo atlikėja.

Per porą metų viena populiariausių jaunosios kartos dainininkių tapusi mergina šiam koncertui surepetavo kūrinius iš abiejų savo albumų – debiutinio „Sun & Moon“ ir pernai išleisto antrojo „Virš vandens“.

Specialias aranžuotes kūriniams, suteikusias kino filmo muziką primenančią atmosferą, parašė Monique bendražygis – vienas iš geriausiai žinomų Lietuvos šių dienų popmuzikos kūrėjų Vytautas Bikus.

„Man nebaisu“, „Aš viena“, „Planai“, „Žinau, ką turiu“ – Monique į šį koncertą sudėjo bene visas populiariausias dainas, kurias yra sudainavusi.

Žiūrovai, kurių didžiąją dalį sudarė jaunimas, netikėtą jos dainų skambesį sutiko šiltai – po kiekvienos dainos ilgai netilo plojimai.

Į sceną žengė ir ypatingi svečiai – kaip ir buvo galima tikėtis, pasirodyti kartu Monique pakvietė kartu dainas įrašiusius Vaidą Baumilą ir Justiną Jarutį.

Beje, pora dienų anksčiau Valdovų rūmų kieme V. Baumila surengė savo koncertą, kuriame pasirodė ir Monique. Tad, galima sakyti, dainininkai apsikeitė draugiškais vizitais.

Vakaro staigmena tapo daina „Ateities žmogus“, kurią Monique yra įrašiusi su dainininku Mantu Jankavičiumi.

Jis penktadienio vakarą su Monique pasirodyti negalėjo – intensyviai repetuoja pasirodymą, kurį toje pačioje Valdovų rūmų erdvėje pirmadienį surengs festivalio „Midsummer Vilnius“ atidaryme.

Tačiau kūrinys vis tiek skambėjo – jį Monique atliko kartu su grupės „Makchu Pikchu“ vokalistu Edgaru Petruliu. Duetas sulaukė daug žiūrovų komplimentų ir klausimų, kodėl šio dainininko balsas didžiausiose scenose neskamba dažniau.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi