Muzika

2019.07.05 12:55

Pamatykite: naujame Monique klipe – dūžtantys pažadai ir praėjusio amžiaus dvelksmas

LRT.lt 2019.07.05 12:55

Dainininkė Monika Pundziūtė-Monique, aktyviai besiruošianti didžiausiam vasaros soliniam koncertui, pristato singlą ​ „​Promise​“ iš debiutinio dviejų dalių albumo „Sun&Moon“ bei šios dainos vaizdo klipą.

„Promise“ – tai vienas iš atlikėjos ir muzikos prodiuserio Mariaus Leskausko kūrybinio projekto „Mark Les and Monique“ rezultatų, kuris, kaip tikina atlikėja, bus artimas kiekvienam klausytojui, kada nors patyrusiam santykių trapumą.

Nors debiutinis Monique ir Mark Les albumas jos gerbėjus džiugina jau ilgiau nei pusantrų metų, atlikėja pastebi, kad singlo „Promise“, pasakojančio sudėtingų ir dažnai skausmingų santykių istoriją,​ ​bei jo muzikinio klipo laikas pribrendo būtent dabar.

„Tai daina, kurią klausytojams pristatyti plačiai norėjau jau kurį laiką, tačiau būtent dabar atėjo jos metas. „Promise“ pasakoja istoriją apie santykių laikinumą ir nepateisintus lūkesčius.

Apie tai, kaip dažnai mes duodame pažadus, kuriuos įgyvendinti pavyksta tikrai ne visada“, ​– apie kūrinį pasakoja Monique.

Singlo, kurį klausytojai gali atrasti antrojoje atlikėjų debiutinio albumo dalyje „Moon“, vaizdo klipas nukelia į paskutinius praėjusio amžiaus dešimtmečius.

Monique pasakoja, kad norą atsigręžti į praėjusius laikus ir ypatingą trauką šiam laikotarpiui įkvėpė visame kūrybiniame procese dalyvavęs M. Leskauskas.

„Marius didelis šio laikmečio gerbėjas, tai puikiai jaučiasi jo kūryboje. Taip gimė ir mano alkis domėtis tuomečiu stiliumi. Supratau, kad nors ir esu modernistė, turėdama galimybę, tikrai norėčiau bent trumpam nusikelti į praėjusį amžių, kuris mane be galo žavi“, ​– kūrybinio proceso prisiminimais dalijasi Monique.

Atlikėja pasakoja, kad „Promise“, kaip ir kitos albumo „Moon“ dainos, yra išskirtinė dėl savo nuotaikos, o pačiai dainininkei leidžia atsiskleisti kitomis, klausytojų dar neregėtomis spalvomis.

Šis kūrinys - vienas pirmųjų Mark Les bandymų kurti savo stiliaus skambesį. Prodiuseris džiaugiasi, jog šiame darbe į vieną susiliejo dueto jausmai ir skonis muzikai.

„Daina ypatinga tuo, kad joje yra dvi skirtingos, tačiau vienodai svarbios dalys: Monikos atlikimas bei istorija, kurią tęsiu, pasitelkdamas įvairiausius elektroninius instrumentus“, – pristatydamas „Promise“ sako Mark Les.

Artimiausia galimybė išgirsti dvigubo albumo „Sun & Moon“ bei „Virš vandens“ kūrinius - jau liepos 12 d. sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme, kur vyks išskirtinis atlikėjos gyvo garso koncertas su orkestru.