Muzika

2019.06.07 11:35

Dainininkė Monique atsiskleis netikėtomis spalvomis: tai svarbiausias mano gyvenimo koncertas

LRT.lt2019.06.07 11:35

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique su nekantrumu laukia liepos 12 dienos, kai sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme surengs ypatingą gyvo garso koncertą ​„​Virš vandens​“.

Iki didžiausio šių metų pasirodymo likus vos daugiau nei mėnesiui, dainininkė kartu su kompozitoriumi ir             prodiuseriu Vytautu Bikumi tikina, kad orkestro akomponuojamas vakaras žiūrovus nukels į didingiausio kino filmo sceną.
 
Istorija alsuojančioje Vilniaus vietoje vyksiančiame koncerte skambės Monique antrojo solinio albumo ​ „​Virš vandens​" dainos bei kiti klausytojams puikiai pažįstami jos kūriniai.

Visgi šis pasirodymas, kaip žadama, bus visiškai kitoks nei ankstesnieji – išskirtinę nuotaiką kurs orkestro             skambesys bei kinematografiškos V. Bikaus kurtos dainų aranžuotės.

Monique prisipažįsta, kad ši orkestro bei populiariosios muzikos sąjunga nustebino net ją pačią. „​Kiekviena daina bus atpažįstama į koncertą atėjusiam žmogui, tačiau visos jos turės ir netikėtumo faktorių. Jų skambesys nustebino ir mane pačią, nesitikėjau, kad toks rezultatas apskritai yra įmanomas​“, ​–​ būsimojo pasirodymo užkulisius atveria dainininkė, vadinantį šį koncertą svarbiausiu savo gyvenime.  

Atlikėja džiaugiasi šiuo ypatingu projektu, kuris suvedė talentingus muzikantus bei kompozitorius į vieną, ir nekantrauja išvysti susirinkusių žmonių veidus.

„​Šio koncerto tikslas – sukurti nepamirštamą vasaros vakarą, pamatyti klausytoją laimingą, besišypsantį, sujaudintą. Mes darome ir artimiausią mėnesį darysime viską,kad koncertas paliktų gilų atsiminimą susirinkusiems​“, ​ –​ kalba Monique. 

Būsimam pasirodymui aranžuotes sukūręs V. Bikus tikina, kad sujungiant skirtingus žanrus pavyko sukurti balansą, kuris nustebins ne vieną, o gal net pakeis kai kurių žmonių nuomonę apie populiariąją muziką.

Orkestro, kino muzikos elementų skambesiui ir puikiai žinomoms Monique dainoms išskirtinio žavesio suteiks ir aplinka, kuri, kaip teigia kompozitorius, yra neeilinė.

„​Valdovų rūmai, netoliese besimatantis Gedimino bokštas ir Vilniaus katedra savaime džiugina, įpareigoja, suteikia didybės. Muzika skambėti kitaip gali būtent tokioje aplinkoje​“, ​ – apie būsimą koncertą pasakoja V. Bikus.  

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.