Muzika

2019.06.04 10:41

LRT.lt studijoje Monique ir Free Finga papasakojo apie vaizdo klipo filmavimo užkulisius

LRT.lt2019.06.04 10:41

Lietuviškos popmuzikos sceną užkariavę atlikėjai Free Finga ir Monique suvienijo jėgas ir prieš kelias dienas pristatė naują vaizdo klipą „Paprasta“.

Antradienio rytą dainininkai lankėsi portale LRT.lt, kur pristatė iki šiol nematytą medžiagą iš klipo filmavimo užkulisių ir daugiau papasakojo apie savo duetą.

Ramūnas Zilnys kalbina. Monique and Free Finga: pristatome ketvirtą dainos variantą

Nors Monique ir Free Finga bendradarbiavimas prasidėjo neseniai, abu atlikėjai neslepia simpatijų vienas kito darbams.

„Bendradarbiavimas su Monika yra labai profesionalus, mane žavi jos lengvumas ir užsidegimas. Vienas iš kito tikrai daug išmokom, o tai yra siektinas rezultatas“, – dalinasi Free Finga.

Monique taip pat negaili gražių žodžių dainos bendraatlikėjui ir prisipažįsta, kad vos išgirdusi pirmąjį Free Finga albumą pagalvojo apie galimybę sukurti dainą kartu.

„Norėjau su juo turėti bendrą kūrinį, tačiau nepuoliau nieko siūlyti ir daryti – tikėjau, kad viskas ateis natūraliai. Taip ir nutiko, mūsų keliai susisiejo kažkur pakeliui ir susitikę iš karto supratom, kad mums bus paprasta kurti kartu. Iš Tomo pasisėmiau dainų tekstų rašymo idėjų, jo laisvo žodžio valdymo“, – pasakoja Monique.

Pasak atlikėjų, daina „Paprasta“ yra apie žmonių santykius ir mokėjimą vienas kitą paleisti. Ji padeda atsakyti į klausimą, kuris kyla visiems, tačiau niekas nenori ieškoti atsakymo:ar tai gali būti paprasta?

„Dainą įkvėpė paraleliai vykę draugų santykiai,kur žmonės mokėsi „paleisti“ vienas kitą. Gražiai išsiskirti ir likti draugais, tikint, kad taip viskas gali būti paprasčiau ir lengviau“, – atskleidžia Free Finga ir pabrėžia, kad žmonės apskritai turėtų būti paprastesni ir mažiau susireikšminti.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt