Muzika

2019.05.24 10:09

Festivalyje „Sveika, Neringa!“ – nemokami Monique ir Andriaus Mamontovo koncertai

LRT.lt 2019.05.24 10:09

Jau trečią vasaros sezoną pajūryje Neringos savivaldybė kvies pradėti didžiausio nemokamo sporto ir laisvalaikio festivalyje „Sveika, Neringa!“.

Birželio 7–9 dienomis įspūdingi koncertai ir sportinės veiklos pajūrio išsiilgusias Lietuvos šeimas kvies į Juodkrantę, rašoma pranešime spaudai.

Penktadienio vakarą pajūrio gyventojai ir svečiai galės mėgautis vienos populiariausių jaunųjų Lietuvos atlikėjų Monikos Pundziūtės-Monique bei muzikinio šou „Finalo ketvertas“ nugalėtojos Indrės Juodeikienės bei finalininko Algirdo Daumanto koncertais.

Šeštadienį 21 val. klausytojų lauks ypatinga staigmena – vieno žinomiausių ir mylimiausių Lietuvos atlikėjų Andriaus Mamontovo koncertas.

„Mūsų tikslas – sukurti vasaros festivalį, kuriame gerai jaustųsi ne tik linksmybių ieškantis jaunimas, bet ir sveikos bei aktyvios gyvensenos šalininkai, šeimos su mažais vaikais.

Ėjimo varžybų trasos bus sukurtos taip, kad jas būtų patogu įveikti ir tėvams su mažylių vežimėliais, sekmadienį vyks tradicinis Kakės Makės vaikų bėgimas, bus įkurta didžiulė vaikų pramogų erdvė. Neringa – išskirtinė Lietuvos vieta, todėl siekiame, kad vasaros sezono atidarymas būtų visą šeimą – nuo vaikų iki senjorų – suburiantis renginys“, - teigė organizatoriai.

Birželio 7-9 dienomis Juodkrantėje vyksiančio festivalio „Sveika, Neringa!“ svečiai galės dalyvauti daugybėje sportinių pramogų. Jų lauks teniso, badmintono, paplūdimio tinklinio turnyrai, orientavimosi, irklenčių varžybos, pėsčiųjų žygis, tėvelių su vaikiškais vežimėliais, vaikų ir suaugusiųjų bėgimai, tradicinių ir istorinių burlaivių regata bei daugybė kitų veiklų.

Penktadienio ir šeštadienio vakarais lankytojai bus kviečiami į nemokamus didžiausių Lietuvos žvaigždžių koncertus.