Muzika

2019.04.23 11:45

LRT.lt transliacijoje viešėjusi Zasimauskaitė: tikiu svajonėmis ir vis dažniau pagalvoju apie vaikus

LRT.lt2019.04.23 11:45

Antradienio rytą naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi dainininkė Ieva Zasimauskaitė.

LRT.lt studijoje Ieva papasakojo tiek apie savo muzikinius planus, tiek apie šeimyninį gyvenimą, nugalėtus panikos priepuolius, norą išmokti plaukti banglente ir apie įvairius kitus planus. 

Šią savaitę Ieva pradeda pirmąjį solinį koncertų turą per Lietuvą – trečiadienį koncertuos Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, vėliau pasirodys Kaune, Birštone ir Klaipėdoje.

Praėjusią savaitę dainininkė pristatė naują dainą ir vaizdo klipą „What Do You Want From Me“.

„Sukurti šią dainą, matyt, mane pastūmėjo noras padėkoti aukštesnei jėgai. Galima sakyti, jog rašiau dainą Dievui ir tą klausimą aš uždaviau jam. Žinoma, esu susidūrusi, žinau, kad daug žmonių tiki tiesiog visata arba kažkokia aukštesne energija, nebūtinai tai yra įvardintas Dievas.

Tai nėra taip svarbu, svarbiausia, kad ir kaip bebūtų sunku, žinoti, kad yra kažkas aukščiau, kas mane ir mus visus saugo. Kad ir kaip bebūtų sunku, vis tiek reikia stotis ir eiti. Net jei kartais kyla klausimai „už ką man?“ ar „ko tu iš manęs nori?“, turime nepamiršti, jog mums neduoda to, ko mes negalėtume išgyventi“, – atvirauja dainininkė.

Žinoma, jos apsilankymas LRT.lt studijoje – ir puiki proga pasikalbėti apie „Euroviziją“. Prieš metus Ieva atstovavo Lietuvai šiame konkurse ir užbūrė daug širdžių. Ką jis dabar, prabėgus dvylikai mėnesių, galvoja apie savo pasirodymą? Ar ryžtųsi į didžiausią Europos dainų konkursą žengti dar sykį? Ir kokį likimą prognozuoja šių metų Lietuvos atstovui Jurijui Veklenko? Visi atsakymai – antradienį 11 valandą.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt