Lietuvoje

2019.03.30 15:45

Lietuvos pareigūnai sučiupo Interpolo ieškomą latvį

LRT.lt2019.03.30 15:45

Šeštadienio rytą Lietuvos policiją pasiekė žinia iš Interpolo Latvijos biuro apie tai, kad į Lietuvą galimai įvažiavo žmogžudyste įtariamas Latvijos gyventojas.

Kaip LRT.lt pasakojo Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis, Lietuvos pareigūnams perduota žinia apie konkretų automobilį, kuriuos įtariamasis atvažiavo iš Latvijos į Lietuvą. Tada su Lietuvos sienos apsaugos tarnyba buvo peržiūrėta vaizdo kamerų užfiksuota medžiaga ir pastebėta, kad informacija pasitvirtino.

„Pareigūnai pradėjo automobilio paiešką, nustatė galimą jo buvimo vietą, tai yra Trakų apylinkėse. Patrulis pastebėjo automobilį, važiuojantį nuo Trakų link Aukštadvario, pradėjo persekioti, automobilis nesustojo“, – pasakojo R. Matonis.

Anot jo, automobilį vairavęs įtariamasis už Aukštadvario sustojo, išlipo iš automobilio ir ėmė bėgti laukais.

„Policijos pareigūnai sulaikė asmenį. Automobilyje rastas ginklas, kurį bėglys paliko. Asmuo uždarytas į areštinę“, – pasakojo policijos atstovas.

Pasak R. Matonio, Latvijos gyventojui reikės atsakyti už savo veiksmus Lietuvoje (bėgimas nuo pareigūnų, ginklo laikymas be leidimo). Vėliau asmuo bus perduotas Latvijos pareigūnams.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt