Lietuvoje

2019.02.06 12:50

R. Karbauskis: prezidentė pasityčiojo iš S. Skvernelio

Gytis Pankūnas, LRT.lt2019.02.06 12:50

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė, nusprendusi neskirti „socialdarbietės“ Irmos Gudžiūnaitės į aplinkos ministrus, sulaužė tam tikrą susitarimą su valdančiaisiais ir pasityčiojo iš premjero Sauliaus Skvernelio.  

LRT.lt kalbintas R. Karbauskis tvirtino, kad valdantieji, premjeras su prezidente yra sutarę kandidatus į ministrus teikti, šiuos asmenis, jų tinkamumą pareigoms aptarę iš anksto. Anot jo, I. Gudžiūnaitės atveju šis susitarimas buvo pažeistas.

„Realiai pirmą sykį per visą mūsų darbo su prezidente laikotarpį prezidentė tiesiog pasityčiojo iš premjero, pasakydama jam, kad patvirtins tą kandidatę, o vėliau viešai pasakydama, kad kandidatei trūksta kompetencijos ir atitinkamai parodydama, kad premjeras nesugeba išrinkti tinkamų kandidatų“, – LRT.lt trečiadienį kalbėjo R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis tvirtino žinantis, kad D. Grybauskaitė anksčiau buvo pareiškusi, jog I. Gudžiūnaitės kandidatūra į aplinkos ministrus yra tinkama. Todėl, R. Karbauskio teigimu, prezidentės sprendimas neskirti jos į ministrus, labai nustebino.

„Kaip tai vertinti? Tiesiog pasityčiojama iš premjero, pasityčiojama iš valdančios daugumos, pasityčiojama iš žmogaus (I. Gudžiūnaitės – LRT.lt)“, – D. Grybauskaitės veiksmus kritikavo R. Karbauskis.

„Valstiečių“ frakcijos parlamente seniūnas teigė pritariantis S. Skvernelio sprendimui D. Grybauskaitei daugiau kandidatų į aplinkos ministrus iš viso neteikti. R. Karbauskis tvirtino apie tai su premjeru kalbėjęs trečiadienį.

„Beprasmiška daugiau teikti kandidatūras. Toliau tęsis tas pats. Iki birželio mėnesio, kai nutrūks vyriausybės įgaliojimai, ne tiek daug ir liko. Laikinai pavaduojantis ministras tikrai susitvarkys. Mes tokių patyčių daugiau nebenorime“, – pažymėjo R. Karbauskis.

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

anot premjerės, iš nepanaudotų vakcinos dozių 50 tūkst. ką tik pasiekė šalį, atnaujinta 15.00
Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 21.14
6
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9