Naujienų srautas

Lietuvoje2018.07.01 12:42

Kauno zoologijos sodas švenčia 80-ąjį jubiliejų

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.07.01 12:42

Kaune įsikūręs Lietuvos zoologijos sodas mini aštuoniasdešimtmetį. Ta proga sekmadienį rengiamas koncertas, ekskursijos bei edukacinės programos.

Zoologijos sodo vadovas Aurimas Didžiokas LRT RADIJUI sako, kad visi norintys gyvūnus pasveikinti zoologijos sodo gimtadienio proga gali jiems atnešti maisto.

„Sekmadienį vyks tokia akcija, kad žmonės, norintys padovanoti ką nors zoologijos sodui, konkrečiai gyvūnams, galės atnešti maisto. Internetiniame puslapyje esame parašę, kokį pašarą gyvūnai valgo. Atneštą maistą, pašarą, surinksime prie kasų ir patys atiduosime gyvūnams. O lankytojams kaip visada siūlysime valgyti tortą“, – teigia A. Didžiokas.

Po zoologijos sodą taip pat vaikščios profesorių Tadą Ivanauską vaidinsiantis aktorius. Su profesoriumi bus kalbamasi apie tai, kas zoologijos sode pasikeitė. Taip pat vyks edukaciniai renginiai, koncertai, gyvūnų pristatymas.

Zoologijos sodas Kaune oficialiai atidarytas 1938 m. Jo ekspoziciją tada sudarė 40 eksponatų. Dabar čia yra apie 2 tūkst. gyvūnų, iš viso 250 skirtingų rūšių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi