Lietuvoje

2017.04.11 10:04

Socialdemokratas M. Sinkevičius: nebūsiu politinis Mozė

LRT televizijos laida „Dėmesio centre“, LRT.lt2017.04.11 10:04

Lietuvos socialdemokratų partijos nariai pirmą kartą balsavo tiesioginiuose partijos pirmininko rinkimuose. Oficialiais duomenimis, į antrą turą pateko Gintautas Paluckas ir Mindaugas Sinkevičius. Algirdo Butkevičiaus teigimu, abu kandidatai tinkami ir didelio skirtumo tarp jų nėra: abu energingi, gražūs, žvalus.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Dėmesio centre“ LSDP narys G. Paluckas teigė, kad skirtumas tarp jo ir Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūros yra, ir „ne tik amžiuje, grožyje, aišku, kas kam rūpi“. Anot G. Palucko, LSDP partijos atsinaujinimas – neišvengiamas.

„Žinutė – paprasta: didesni atsinaujinimai, nei juos akcentuoja A. Butkevičius, ir labai paprasta žinia – skandinaviškas socialdemokratinis modelis. <...> Reikia atstovauti silpnesniems. <...> Aš neslepiu, kad pirmasis ešelonas turi keistis kardinaliai, apie tris ketvirtadalius. Į mūsų partiją taip pat turi būti grąžintos aiškesnės demokratinės nuostatos“, – kalbėjo G. Paluckas.

Tuo metu kitas LSDP narys, taip pat siekiantis tapti partijos pirmininku, M. Sinkevičius sakė, kad atsinaujinimą matuoja ne statistiniais vienetais ir įvardijo save kaip vienijantį, o ne skaldantį lyderį: „Negalim pradėti nuo tuščio lapo. Nebūsiu politinis Mozė, kuris per dvejus metus išaugins naują [socialdemokratų – LRT.lt] kartą.“

Su tuo ne visai sutiko G. Paluckas, teigdamas, kad jei socialdemokratai nori būti patrauklūs išore, turi būti gražūs vidumi.

Galutiniai rinkimų rezultatai ir naujasis partijos pirmininkas paaiškės gegužės 2 d., o savo darbą jis pradės gegužės 6 d. per LSDP 35-ąjį suvažiavimą.

Populiariausi

Kauno gimtadienis

Lietuvoje

2020.10.21 10:20

Rekordinis COVID-19 skaičius: daugiausia atvejų Kauno apskrityje, stiprus signalas Telšiams, o trečdalio atvejų atsekti nepavyko židinys Blinstrubiškiuose tebeliepsnoja – 20 naujų susirgimų; atnaujinta 11.29

9
Šunys buvo aptikti miške paliktame autobusiuke

Lietuvoje

2020.10.21 13:04

Klaipėdos rajono miške – krovininis autobusiukas, jame rasti išsekę šunys šunys narvuose galėjo būti kelias paras; valstybiniai autobusiuko numeriai – ispaniški; atnaujinta 14.11

9