Lietuvoje

2020.07.03 14:33

Incidentas Lukiškių paplūdimyje: vyras su dujokauke išpylė maišą fekalijų

atnaujinta 15.53
Gytis Pankūnas, LRT.lt2020.07.03 14:33

Aistros dėl Lukiškių aikštėje įrengto paplūdimio toliau nerimsta. Penktadienį policija sulaikė asmenį, kuris, panašu, norėjo prišiukšlinti pliaže. Skelbiama, kad vyras dėvėjo dujokaukę, su savimi turėjo atsinešęs šakes ir maišą su fekalijomis.

Tai LRT.lt patvirtino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Komunikacijos poskyrio specialistė Loreta Kairienė.

„Pranešta, kad paplūdimyje vaikšto vyras su dujokauke ir šakėmis, maišelyje turi fekalijų. Tai yra pirminė informacija. Sulaikytas vyras su dujokauke, šakėmis ir maišu“, – informavo policijos atstovė.

Incidentas Lukiškių aikštėje: po dujokauke veidą slėpęs vyras išpylė maišą fekalijų

Vėliau paaiškėjo, kad tai ne vieną panašią akciją (daugiausia Šiauliuose) rengęs Jonas Mileris.

Jis atsivežtą maišo turinį išpylė pliaže, aiškindamas, kad tai tik aikštelė. Atvykę patruliai vyrą sulaikė ir nuvežė į policijos komisariatą.

Greičiausiai jam bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas, gali grėsti bauda.

Anot L. Kairienės, pranešimą apie šį vyrą policija gavo 14.03 val. Apie įvykį, anot policijos atstovės, informuota sostinės gatves prižiūrinti Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Grinda“.

Kaip teigė Vilniaus AVPK atstovė, policija apie Lukiškių paplūdimyje slampinėjantį vyrą su kauke buvo gavusi pranešimą ir 14.02 val.

Paplūdimys sukėlė aistras

Šis paplūdimys sukėlė daug diskusijų tarp politikų. Šią savaitę Seimas priėmė įstatymą, kad sostinės Lukiškių aikštė turi būti tvarkoma užtikrinant rimtį bei deramą pagarbą laisvės kovotojams, įstatyme taip pat įtvirtinta, kad aikštėje bus įrengtas Vyčio monumentas.

Įstatymą dar turi pasirašyti prezidentas Gitanas Nausėda.

Pasak „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio, Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus iniciatyva supilto pliažo turėtų nebelikti nuo rugpjūčio 1-osios.

Savo ruožtu Vilniaus meras teigia, kad įstatyme nėra nurodyta, jog aikštėje negali būti smėlio, todėl jis neskubėsiantis jo išvežti.

Populiariausi

Informacinių technologijų egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 07:50

Skelbiami brandos egzaminų sesijos rezultatai: matematiką įveikė vos 67,61 proc. abiturientų anglų kalbos egzaminą išlaikė beveik 99 proc. mokinių

13
Medikai

Lietuvoje

2020.08.05 09:08

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos parapijos klebono ir NVSC komentarai; atnaujinta 09.41

Lietuvių kalbos brandos egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 10:01

Egzaminų centro vadovė: kad šiemetinio matematikos egzamino rezultatai bus prasti, ženklų buvo prieš dvejus metus egzamino vertintojas: kai kur pakako skaičius sudėti, bet ir to nesugebėjo

7
Mokiniai, mokykla, Jono Pauliaus II gimnazija, mokiniai, mokykla, abiturientai

Lietuvoje

2020.08.05 15:20

Lingienė: tendencijos rodo, kad mokslo metai galėtų prasidėti įprastai Kitą savaitę grįžusiesiems iš Lenkijos gali tekti izoliuotis

33