Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.15 13:03

Liūtis išskalavo dalį prieš mėnesį atidarytos Rusnės estakados grunto

LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS 2019.06.15 13:03

Rusniškių problemos nesibaigia. Vos atidarius naująją estakadą, ji buvo vėl uždaryta, o šią savaitę siautus liūtis išplovė dalį grunto, esančio po estakados nuvažiavimu. LRT RADIJUI tai patvirtino Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Ji teigė didelės problemos nematanti, nes į salą grįžę kelininkai problemą sutvarkys. Rusnės estakada atidaryta prieš mėnesį.

„Šalia estakados, prie užvažiavimo šonuose yra išplautas gruntas. Estakados atidarymas buvo 18 dieną, tai žiūrėkit, koks trumpas laikas ir buvo ne lietus, o buvo liūtis. Ilgą laiką labai stipriai lijo. Ketvirtadienį vakare pradėjo ne lyti, o pilti ir išplovė šalikeles.

Čia nieko tokio baisaus aš nematau. Grįš, man atrodo, po mėnesio „Kauno tiltai“ kelio rekonstrukcijos darbams ir sutvarkys“, – LRT RADIJUI kalbėjo D. Drobnienė.

Jau anksčiau skelbta, kad dėl vykstančių kelio remonto darbų kenčia ir Rusnės turizmas. Dėl vykstančių kelio sankasos tvirtinimo darbų salą pasiekti reikia aplinkkeliais, todėl, pasak bendruomenės atstovų, dalis poilsiautojų varginančiai kelionei nesiryžta.

Uždarius estakadą, rusniškiai ir jų svečiai turi dvi alternatyvas: važiuoti oficialiu aplinkkeliu, tačiau juo pasiekti Rusnę nuo Šilutės trunka 20 kilometrų. Kitas variantas – rinktis vietinės reikšmės keliuką. Šis nepritaikytas tokiam automobilių srautui, jo pagrindas minkštas, todėl, nors kelionė trumpesnė, bet keliuko būklė – ypač bloga: jis dulka, o greideriuoti jį tenka kas kelias dienas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi