Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.11 10:42

Valdas Adamkus įvertino Dalios Grybauskaitės dešimtmetį: buvo bangavimų

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.06.11 10:42

Po paskutiniojo prezidentės Dalios Grybauskaitės metinio pranešimo kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sakė, jog šalies vadovės darbuose buvo ir bangų. Tiesa, bendrai jis sakė prezidentę vertinantis teigiamai.

„Manau, kad ji sąžiningai pažvelgė iš savo pozicijų į savo nueitą kelią. Iš savo pusės galiu tik padėkoti už tarnystę Lietuvos žmonėms per 10 metų. O vertinti paliksiu analitikams, kurie po 50 metų galės realiai pažvelgti į šių dienų įvykius ir atitinkamai įvertinti“ – sakė V. Adamkus, palinkėdamas prezidentei viso geriausio ateities veiklose.

Kadenciją baigęs prezidentas sakė, kad D. Grybauskaitės darbuose buvo laimėjimų, tačiau buvo ir pralaimėjimų bei dalykų, kuriuos labai vertina ir tokių sprendimų, kurių nereikėjo.

„Vieni ją labai mylėjo, kiti – nekentė. <...> Aš nesileisiu į detales. Manau, kad matėme visi ir jos 10 metų laikotarpį kiekvienas vertinsime. Aš bendrai vertinu teigiamai, bet bangavimų buvo. O tuos bangavimus palikime ateičiai“, – kalbėjo V. Adamkus.

Speciali laida. Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas ir komentarai (su vertimu į gestų k.)
Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: didžiavimasis šalimi ir dūris valdantiesiems (su vertimu į gestų k.)

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi