Naujienų srautas

Kultūra2018.12.27 22:22

R. Čivilytė surengė tradicija tapusį kalėdinį koncertą

LRT.lt 2018.12.27 22:22

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko kasmetine kalėdine tradicija tapęs Rositos Čivilytės koncertas. Ketvirtus metus iš eilės tarpušvenčiu sostinėje rengiamas atlikėjos koncertas dar kartą pritraukė pilnutėlį Vilniaus „Vaidilos“ teatrą ir ten susirinkusiems priminė, ką savo klausytojus atlikėja sugeba priversti pajausti muzikos kalba, skelbiama organizatorių pranešime.

„Jei norite pamatyti maksimaliai emociškai muzikos paveiktą publiką, reikia tiesiog ateiti į Rositos koncertą. Nors kalėdiniu laikotarpiu muzikinių renginių tikrai netrūksta, neabejoju, kad šis – vienas šilčiausių ir publikai sukeliantis nenupasakojamą emocijų audrą, kurią jie patiria per Rositos vokalą ir tiesiai iš širdies einančią muziką“, – po koncerto kalbėjo kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Vakaro metu Rosita klausytojams dovanojo žinomiausius savo kūrinius: „Baltas rytas“, „Graži žmona“, „Neparduodu laisvės“, „Atėjo laikas“, populiariausius ir naują skambesį įgavusius pasaulinius hitus bei ypatingą dovaną – kartu su Monika Marija scenoje atliktą kūrinį „Žodžiai“. Vos vakar savo pirmojo albumo pristatymo koncertinį turą pradėjusi Monika Marija neslėpė didžiausių simpatijų šiai atlikėjai.

„Rosita man nuo vaikystės buvo diva. Dainuoti su ja – svajonės išsipildymas. Stovėti su ja vienoje scenoje – didžiulis žingsnis į priekį, kuriuo labai džiaugiuosi. Rositą gerbiu ne tik dėl to, kad ji puiki dainininkė ir vokalo mokytoja, bet ir dėl to, jog ji – nuostabus žmogus, visada besirūpinanti ir palaikant“, – po pasirodymo kalbėjo Monika Marija, pripažinusi, jog drauge su atlikėja niekuomet nepraleidžia viena kitos koncertų.

Apie ypatingą šventinį laikotarpį ir meilę scenai koncerto metu kalbėjo ir pati R. Čivilytė.

„Kalėdos ir Kūčios man vienintelės turbūt šventės gyvenime, dėl kurių aš labai ženkliai pakeičiau savo gyvenimo būdą. Anksčiau būdavo, kad tokių švenčių neturėdavau, nes visuomet darbas būdavo pirmoje vietoje, svarbiau būdavo uždirbti ir kažką parnešti namo. Tuomet dar nesupratau, kad svarbiau ne parnešti, o tiesiog  būti namie, su artimais ir mylimais, todėl nuo šiol daug metų tęsiu tą tradiciją ir jos daugiau niekada nebekeisiu.

Tačiau scena yra toks ypatingas dalykas, kur gali pajausti tai, ko negali pajausti net namie per Kalėdas. Ten yra muzika, atsakomybė, ten sudėtas mano visas pasaulis. Tarpušventis geriausias laikas pasidalinti visomis geriausiomis emocijomis su savo klausytojais. Mano koncertai man yra tarsi negęstanti žiežirba, visuomet degu, myliu ir stengiuosi tą jausmą perduoti savo klausytojui“, – koncerte kalbėjo R. Čivilytė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi