Eismas

2018.09.21 13:08

Policija perspėja: Vilniaus centre palikti automobiliai bus nutempiami

15min.lt2018.09.21 13:08

Jau savaitės pradžioje Vilniaus senamiestį juosiančiose gatvėse išdygo apsauginės tvoros, neleidžiančios statyti automobilių įprastose mokamose parkavimo vietose.

Rugsėjo 17–22 d. dėl paruošiamųjų darbų ir popiežiaus vizito metu Senamiesčio teritorijoje ir prieigose įvedama stovėti draudžiama zona.

Vilniaus savivaldybės iliustracija

Rugsėjo 21 d. nuo 22 val. iki rugsėjo 22 d. 22 val. draudžiamas transporto eismas senamiesčio teritorijoje ir prieigose.

Rugsėjo 23 d. draudžiamas transporto eismas Gedimino prospekto dalyje tarp Vasario 16-osios ir J. Tumo-Vaižganto gatvių, prieigose draudžiamas automobilių stovėjimas.

Tačiau 15min skaitytojai pastebėjo, kad draudimų paiso tikrai ne visi vairuotojai. Tarkime, ketvirtadienį Tymo kvartalą juosiančiose gatvėse šalia Užupio buvo gausu ir automobilių, ir autobusų, nors sustoti ir stovėti draudė sustatyti laikini ženklai.

Skaitytojai prieš keletą dienų panašioje situacijoje sostinės Vokiečių g. užfiksavo ir automobilį „Lamborghini“.

Kaip 15min informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, su pažeidėjais taikstomasi nebus.

„Pagrindinis artėjančio savaitgalio rūpestis sostinės policijai – pagal kompetenciją užtikrinti popiežiaus vizito sklandų vyksmą, viešąją tvarką ir žmonių saugumą jo metu.

Jei neleistinoje vietoje palikti automobiliai trukdys vykdyti šiuos uždavinius, bus ne tik baudžiami jų savininkai, bet ir priverstinai nuvežami automobiliai“, – teigė pareigūnai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.