Solveiga Airijoje po darbo padeda lietuviams su įvairiomis problemomis: daug žmonių nori stebuklingos tabletės

„Airijoje dirbau daug ir įvairių darbų: ir namus valiau, ir vėliau juos pardavinėjau“, – šypsosi iš Mažeikių kilusi 15 metų Airijoje gyvenanti Solveiga Smith – išsiskyrusi, dviejų vaikų mama. Dabar ji – nekilnojamo turto brokerė, kasdien tai parduoda, tai išnuomoja įvairius objektus. Tačiau lietuvių bendruomenė Solveigą pamilo dėl jos papildomos veiklos – po įprasto darbo ji bendrauja su įvairių problemų turinčiais lietuviais ir stengiasi jiems padėti savo patarimais.

Dažniausiai į 46-erių Solveigą kreipiasi jos bendraamžės ar vyresnės moterys. Ypatingai daug užklausų Solveiga ėmė gauti karantino metu, kai žmonės užsidarė namuose ir atsiribojo nuo draugų, kolegų ir giminių. „Labai daug žmonių tiesiog nori stebuklingos tabletės. Tačiau tikėtis, kad viskas pasikeis per savaitę ar dvi – nelogiška“, – įsitikinusi moteris. Tam, kad spėtų pabendrauti su kuo daugiau besikreipiančių – lietuvė pradėjo rengti bendras susirinkimų grupes.

Plepė Monika
Vedėjas
Gasanovas Orijus, Kavaliauskaitė Akvilė
Redaktorius
Nemanytė - Lungienė Gintarė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Smith Solveiga, Juozapaitis Andrius, Henke Dalia, Žalnierius Rolandas, Caspersen Jūratė, Avižienis Algirdas, Amirgulašvili Niko
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau