Panorama. „Smiltynės perkėlai“ – naujas keleivinis-krovininis keltas (su vertimu į gestų k.)

Metams nukeltos olimpinės žaidynės prasidėjo įspūdinga atidarymo ceremonija. Nors dėl daugybės suvaržymų 70 tūkstančių žiūrovų talpinančiame Tokijo stadione buvo mažiau nei tūkstantis oficialių asmenų, o jo prieigose būriavosi protestuotojai, olimpinių žaidynių organizacinio komiteto vadovė tikino, kad padarys viską, jog jomis galėtų didžiuotis ateities kartos.

Nemažėjant nelegaliai Lietuvos ir Baltarusijos sieną kertančių migrantų srautui, Šalčininkų rajono, Dieveniškių bendruomenė protestuoja, kad šie nebūtų apgyvendinti miestelyje.

Klaipėdoje prasidėjo didžiausias metų renginys – Jūros šventė. Šiemet ji išskirtinė dėl plintančios pandemijos - iš prekybininkų reikalaujama, o svečių prašoma dėvėti kaukes, laikytis saugių atstumų.

Plintant užkrečiamesnei delta koronaviruso atmainai, Pasaulio sveikatos organizacija Europą ragina didinti testavimo ir kontaktų su užsikrėtusiais asmenimis sekimo pajėgumus. Bet dalis šalių, tarp jų ir turistų laukianti Italija, baiminasi didesnio atvejų šuolio, todėl grąžina kai kuriuos ribojimus.

„Vakarų Baltijos laivų statykla” per metus „Smiltynės perkėlai“ pastatė naują keleivinį-krovininį keltą.

Festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“ – nauji ir jau pažįstami vardai. Pirmą savo darbą gimtinėje pristato šokio studijas Šveicarijoje baigusi Anna Marija Adomaitytė.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Su vertimu į gestų k.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau