Panorama. Danija atsisako studijų programų anglų kalba (su vertimu į gestų k.)

Sieną iš Baltarusijos neteisėtai kirtusių žmonių skaičius šiemet perkopė 1000, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Darbdaviai siekia pataisyti Darbo kodeksą – numatyti, kad per pandemiją iš prastovos viename darbe į kitą išeinančiam darbuotojui nereikėtų mokėti išeitinės kompensacijos.

Zarasų rajone palaidotas partizanas, Sartų partizanų rajono štabo viršininkas Vytautas Kazimieras Miškinis-Viesulas.

Sumažėjus galimybėms studijuoti labiausiai lietuvių pamėgtoje Jungtinėje Karalystėje, duris uždaro ir Danijos universitetai – stabdo didžiąją dalį studijų programų anglų kalba.

Filipinų pietuose tūpdamas sudužo ir užsidegė lėktuvas su pastiprinimais kovai su islamistais, mažiausiai 31 žmogus žuvo ir 50 išgelbėta.

Popiežius Pranciškus paguldytas į Romos ligoninę operacijai dėl storosios žarnos uždegimo, skelbia Vatikanas ir vadina operaciją planine.

Kauno valstybinėje filharmonijoje atsisveikinama su Kauno valstybinio choro įkūrėju ir vyriausiuoju dirigentu, profesoriumi Petru Bingeliu.

Po pandemijos pertraukos vėl augant kelionių srautams, pasaulio oro linijos į rikiuotę grąžina lėktuvus, rinkusius dulkes angaruose arba sauso klimato oro uostuose.

Kipre mažiausiai 4 gyvybes nusinešė siaučiantys miškų gaisrai, kuriuos prezidentas pavadino didžiausiais nuo salos padalijimo 1974-aisiais.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau